UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Zaprogramuj się na ciekawe spotkanie! Programistów zaprasza GlobalLogic

Programowanie staje się popularne już na poziomie szkół podstawowych. Coraz więcej placówek włącza je do planu zajęć i uczy dzieci tworzenia prostych kodów i poleceń. Wciąż jednak programowanie dominuje na uczelniach, a studentów przyciągają firmy, które potrzebują pracowników.

25 października będzie czas, by się o tym przekonać. Spotka się wtedy Java User Group – reaktywowana w Zielonej Górze społeczność programistów. Podzieli się wiedzą o rozwiązaniach technicznych, z jakimi zetknęła się w programowaniu.

Mamy szansę gościć osobę spoza Zielonej Góry. Przyjeżdża do nas z Katowic, żeby opowiedzieć o platformie opensource’owej o nazwie Kubernetes. Po szczegóły zapraszamy na spotkanie. To spotkanie zarówno dla osób doświadczonych w branży, jak i studentów oraz tych którzy studia kończą. Nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o grupę odbiorców. Na co można liczyć – na pewno na poczęstunek, co na pewno ułatwi nawiązywanie kontaktów.Kamil Krupa

Spotkanie 25.10. o godzinie 18:30 w minibrowarze Haust na Placu Pocztowym.

Dodatkowym elementem wydarzenia będzie dzień otwarty firmy GlobalLogic. Od 10:00 do 14:00 przy ulicy Dąbrowskiego 1 uczniowie i studenci będą mogli spotkać się z zatrudnionymi tam osobami.

Pokażemy, jakie projekty realizujemy w naszej firmie, w jakich technologiach pracujemy. A dla osób, które są zainteresowane poszukiwaniem pracy, opowiemy o tym, jakie mamy oferty. Mamy nawet kandydata, który jest na etapie liceum. Będzie pisał maturę, ale już jest zainteresowany poszukiwaniem pracy. Także jak najbardziej zapraszamy wszystkich – od liceum po studentów i osoby z doświadczeniem zawodowym.Dorota Kondrat

18 listopada natomiast – kolejna edycja Global Day of Coderetreat. Więcej o jego obchodach – w rozmowie Mateusza Kasperczyka z przedstawicielami GlobalLogic.

Godzina Rektorska – Dorota Kondrat, Kamil Krupa, GlobalLogic

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00