FILM:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Zanurzmy się głęboko w film! Absolwent UZ nakręcił „Deep dive”

„Deep dive” to krótkometrażowy film w reżyserii absolwenta Uniwersytetu Zielonogórskiego, Łukasza Klimczyka. Tematykę tej produkcji można uznać za aktualną, bo jak mówi sam autor, to film o radzeniu sobie z miłością i samotnością.

Praca nad produkcją nie była prosta. Niekoniecznie z powodu pandemii, bo twórcy filmu wpasowali się w obowiązujące wówczas obostrzenia. Utrudnieniem były warunki pogodowe, ale wszystko zrekompensowała dobra atmosfera na planie – uważają Kamila Winkler, aktorka i reżyser Łukasz Klimczyk.

Plan zdjęciowy był nad naszym pięknym polskim morzem, w październiku. Było więc dosyć zimno i ja do tego morza w październiku weszłam. Stąd nieprzyjemnie, po prostu zimno.
To ujęcie, o którym Kamila akurat mówi, to był „one take”. Tego ujęcia nie mogliśmy powtarzać, ze względu na kilka czynników. Między innymi na to, że wszystkie ubrania były już pomoczone i średnio możliwe byłoby powtórzyć to ujęcie.

Film „Deep dive” można zobaczyć bezpłatnie online na stronie Bytom Film Festival. Będzie dostępny do niedzieli. Znajdziecie go też na platformie Vimeo.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: