UCZELNIA:

Zadbaj o formę na lato z siłownią na UZ!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza zmianę garderoby! Zimowe kurtki i grube swetry w końcu ustąpią miejsca przewiewnym koszulkom i krótkim spodenkom. Jest to więc ostatni dzwonek na zadbanie o swoją sylwetkę i zgubienie „zimowych zapasów”.

Jak się okazuje, doskonałym miejscem na to może być siłownia Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dawid Piechowiak, kierownik biura Klubu Uczelnianego AZS, zdradził nam, dlaczego warto wybrać uniwersytecką siłownię i kto może z niej skorzystać.

Z siłowni może skorzystać każdy, kto ma na to ochotę. Klub zrzesza i uczniów szkół zielonogórskich, i studentów oraz osoby, które zakończyły już edukację. Przyjmujemy też osoby, które są pracownikami Uniwersytetu Zielonogórskiego i ich rodziny. Tak naprawdę siłownia jest otwarta dla wszystkich. Możemy się pochwalić tym, że mamy siedmiuset członków w ciągu roku. Nie zamykamy się do kręgu działań na samej siłowni. Wykupując dostęp, mamy możliwość korzystania z szerokiej gamy zajęć, więc nic tylko brać!Dawid Piechowiak

Swoimi spostrzeżeniami podzielili się z nami również czynni użytkownicy siłowni – Bogdan, Paweł i Mateusz. Niech panie nie martwią się, że słyszą tylko męskie głosy – na siłowni płeć piękna również znajdzie coś dla siebie!

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w ofercie są dwie siedziby siłowni: na ul. Szafrana 6 oraz na Prostej 39. Na stronie AZS znajdziecie wszystkie potrzebne informacje – m.in godziny otwarcia siłowni oraz dostępne fakultety.

Dawid Piechowiak, kierownik biura klubu AZS

autorki: Anna Romanowska, Natalia Grzegorczyk

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: