AZS:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Wśród głosujących nawet mistrzyni olimpijska! Jutro poznamy sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego

Było dwudziestu nominowanych. Jutro poznamy tego najlepszego i najpopularniejszego. Suma głosowania kibiców i typy kapituły dadzą nam sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Uroczysta gala w środę, w rektoracie uczelni. Wyniki są ściśle tajne. Nie pytaliśmy więc o nie dyrektora biura klubu AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego Marka Lemańskiego. Pytaliśmy za to o zainteresowanie głosowaniem.

Na początku było bardzo dużo głosów. Potem w środkowej części plebiscytu to głosowanie spadło i potem znowu pod koniec był peak, który spowodował, że ostatecznie oddano prawie 2 tys. głosów. Wśród głosujących była m.in. Justyna Świety-Ersetic. Głosowali politycy, senatorowie, prezydenci.

Koperty z nazwiskami triumfatorów zostaną otwarte jutro podczas gali.

Będziemy starali się podsumować i przedstawić całą dwudziestkę w kolejności od dwudziestego miejsca. Bardzo się cieszę, że obecność zapowiedział rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego, profesorowie związani ze sportem na naszej uczelni. Mam nadzieję, że będzie to wielkie wydarzenie, zamykające 20 lat istnienia Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Początek wydarzenia o 12:00. Uroczystość będzie do obejrzenia także w naszych mediach społecznościowych.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: