UCZELNIA:

Wieczorowe suknie, garnitury i marsz na Galę Inżynierów!

Karnawałowy klimat ścisłym umysłom naszej uczelni udziela się bardzo szybko, a dzieje się tak za sprawą Gali Inżynierów. Przed nami jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy.

Studenci inżynierii środowiska, architektury, budownictwa na ten galę czekają cały rok. Szczegóły jubileuszowej gali przybliża Olena Świerzewska, studentka inżynierii lądowej i środowiska.

Gala Inżynierów jest to coroczne spotkanie studentów, możliwość spotkania się z wykładowcami i ludźmi z branży. Przygotowaliśmy specjalny pokaz tańca ze szkoły „Gracja”. Będzie tradycyjny chrzest dla studentów pierwszego roku, jak i pożegnanie absolwentów. Będzie również loteria fantowa.Olena Świerzewska

Organizatorzy, czyli Wydziałowe Koło Naukowe „Skamieniali” przekonują, że Gala Inżynierów nie jest tylko dla… inżynierów.

To impreza skierowana do wszystkich studentów, nie tylko dla tych z kierunków ścisłych. Koszt to tylko 150 zł, a zabawa przewidziana jest do 4 rano. Nie będziecie żałować!Olena Świerzewska

X Gala Inżynierów w piątek, 12 stycznia w Hali Akrobatyczno-Sportowej, przy ul. Urszuli 22 w Zielonej Górze. Początek imprezy o godz. 19.00.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: