UCZELNIA:

UZ dostarcza EDUInspiracji. Mamy nominację za Erasmus+

Niedawno cieszyliśmy się nagrodą dla Parku Naukowo-Technologicznego, a być może uczelnia zdobędzie kolejne wyróżnienie. Uniwersytet Zielonogórski jest nominowany do nagrody EDUInspiracje 2017 w kategorii szkolnictwo wyższe. W konkursie wybierane są najbardziej wartościowe projekty edukacyjne.

Uczelnia może otrzymać nagrodę za realizację projektu wymiany studentów i pracowników w ramach programu Erasmus+. Ocenione będzie znaczenie działania dla uczelni i uczestników wymiany, informowanie o nim i jego rezultatach oraz atrakcyjność projektu.

Projekty zgłaszają do nagrody eksperci z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Wybierają oni 5 nominowanych w każdej z 10 kategorii. Poza szkolnictwem wyższym jest to m.in. edukacja zawodowa, edukacja dorosłych i kategoria specjalna 30 lat programu Erasmus.

Laureatów nagród EDUInspiracje 2017 poznamy 7 grudnia. To druga nominacja dla Uniwersytetu Zielonogórskiego. 5 lat temu uczelnia zdobyła wyróżnienie za projekt „Jakość życia i jakość szkoły”. Jego koordynatorem była prof. Inetta Nowosad z Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: