UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Tym razem nie wymiana walut, a doświadczeń! Cinkciarz.pl na Targach Pracy

Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w naszym regionie. Szybki rozwój, nowe technologie, dobrze prosperujący dział marketingowy – wszystko ma wpływ na to, że poszukiwanych jest więcej osób na różnorodne stanowiska.

Liczba ofert jest duża, a nawet bardzo duża jeżeli chodzi o technologię i cały zakres IT. Tutaj liczą się umiejętności m.in. z oprogramowania Java, czy też systemów Windows oraz IOS. Jednak to nie wszystko – przydadzą się również osoby, które sprawdzają się w kontakcie z klientem oraz ci, którzy znają język angielski i są w stanie współpracować z klientami z zagranicy.

– Poszukujemy także osób, które są związane z obsługą klienta, albo chciałyby pracować w takich działach. Osób, które wspomogą nas także w sprzedaży dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nie ukrywam – stawiamy dość mocno na język angielski, bo klientów nam nie brakuje z zagranicy. Także inne pozycje np. z zakresu marketingu, działu graficznego, czy też projektowania doświadczeń użytkownika – mówił  Tomasz Śmidoda z Cinkciarz.pl.

Zapis całej rozmowy z Tomaszem Śmidodą oraz Jędrzejem Andrykowskim na temat stoiska oraz oferty firmy Cinkciarz.pl znajdziecie poniżej.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00