UCZELNIA:

Trzeci sektor otwiera drzwi do wielkiego świata

Wszelkie organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i fundacje pozwalają na rozwój i dają szansę kariery. Żyjemy w czasach, gdzie dojście do sukcesu to nie tylko biznes i budowanie korporacyjnej rzeczywistości.

Zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jednym z zaproszonych przez Biuro Karier prelegentów będzie Adam Szulczewski z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Poprowadzi on warsztaty pt. I w trzecim sektorze można zrobić karierę. Podczas zajęć skupi się na kilku podstawowych tematach m.in. tym, czym jest trzeci sektor i jakie różnice są pomiędzy stowarzyszeniem a fundacją.

Adam Szulczewski – OWES

Okazuje się, że karierę i przyszłościową ścieżkę można obrać poprzez nakierowanie na trzeci sektor. W Polsce mamy wiele przykładów osób, które są powszechnie rozpoznawane dzięki swojej działalności, której poświęcają się całymi dniami i chcąc, czy nie – muszą zarabiać.

Adam Szulczewski – OWES

Warsztaty odbędą się 17 listopada, w godzinach od 10:00 do 12:00, w Biurze Karier UZ, a dokładniej sali szkoleniowej 103R. Zapisów można dokonywać na stronie Biura Karier.

Zapis Godziny Rektorskiej

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: