UCZELNIA:

Targi pracy. Jakie oferty?

AUDIT – jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wierzymy, że w świecie wyzwań i   nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez 12 lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów.

SAINT GOBAIN SECURIT HANGLAS
– Grupa Saint-Gobain, Producent, przetwórca i dystrybutor różnego typu materiałów (szkło, ceramika, tworzywa sztuczne, żeliwo sferoidalne), Saint-Gobain przekształca surowce w wysokiej jakości produkty stosowane w naszym życiu codziennym oraz opracowuje nowatorskie rozwiązania dnia jutrzejszego

ASTEC – Firma ASTEC świadczy szeroki zakres usług informatycznych. Oferujemy zarówno wdrażanie gotowego oprogramowania, jak i tworzenie unikalnych rozwiązań programistycznych. W naszej ofercie szczególną rolę zajmują systemy GIS firmy GE Energy dedykowanie firmom infrastrukturalnym oraz innowacyjne rozwiązania lokalizacyjne firmy Ubisense.
Tworzymy oprogramowanie z wykorzystaniem specjalistycznej wiedzy branżowej, doświadczenia inżynieryjnego oraz wiedzy informatycznej w wiodących technologiach takich jak Java, C++ i innych
Większość prac prowadzonych jest w ścisłej współpracy z klientami pod kątem ich specyficznych potrzeb, dając możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Oferujemy ciekawą prace w przyjaznej atmosferze, w młodym i prężnym zespole z możliwością elastycznego regulowania godzin pracy. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie www.astec.net.

XLOGICS– istnieje od 2003r. i zajmuje się tworzeniem systemów IT dla logistyki. Naszym klientom oferujemy nowoczesne i elastyczne platformy wspomagające przygotowanie i dystrybucję przesyłek, jak również narzędzia do obsługi spedycji. Świadczymy także usługi consultingowe z zakresu procesów logistycznych. Najwyższym priorytetem jest dla nas spełnianie potrzeb klientów zarówno na rynku B2B jak i B2C.

Centrum Wolontariatu
– pośredniczy między organizacjami a wolontariuszami;
– pomaga w znalezieniu ciekawego miejsca pracy;
– przygotowuje do podjęcia pracy wolontarystycznej;
– udziela porad prawnych z dziedziny wolontariatu.
Więcej informacji na www.centrumwolontariatu.org

SECO/WARWICK należy do ścisłej światowej czołówki producentów pieców do obróbki cieplnej metali, pod względem wielkości sprzedaży i oferowanego asortymentu, jak również do światowych liderów technologicznych tej branży. Dzięki nowoczesnemu wydziałowi badawczemu z laboratorium metalograficznym oraz współpracy z czołowymi ośrodkami akademickimi w Polsce, oferuje innowacyjne, unikalne w skali światowej, rozwiązania. Działalność grupy SECO/WARWICK obejmuje produkcję pięciu głównych grup produktów: pieców próżniowych, linii do lutowania aluminiowych wymienników ciepła, linii do obróbki cieplnej aluminium, szerokiej gamy pieców atmosferowych oraz pieców topialnych, a produkty sprzedawane są do 45 krajów świata. Grupę SECO/WARWICK tworzy obecnie dziewięć zależnych firm ulokowanych w pięciu krajach świata na trzech kontynentach: SECO/WARWICK S.A. oraz SECO/WARWICK THERMAL S.A. z siedzibami w Świebodzinie, SECO/WARWICK Corporation USA, SECO/WARWICK Tianjin Chiny, Retech Systems LLC USA, SECO/WARWICK Allied Indie, oraz OOO SECO/WARWICK Group Rosja. Grupa SECO/WARWICK w Polsce zatrudnia ok. 515 osób. Do głównych rynków, na których działają odbiorcy produktów Grupy zaliczyć można przemysł motoryzacyjny, lotniczy, maszynowy, narzędziowy i metalurgię aluminium. Kadra Grupy SECO/WARWICK, w połączeniu ze sprawną strukturą organizacyjną spółki stanowi idealne podłoże pod realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów w dziedzinie obróbki cieplnej metali.Procesy produkcyjne opierane są o sprawdzone rozwiązania, podparte wieloletnim doświadczeniem inżynierów, co dodatkowo potwierdzają zdobyte w tym zakresie certyfikaty. Osoby, które nie boją się wyzwań, chcą stać się częścią społeczności SECO/WARWICK, rozwijać się razem z organizacja, pracować przy niepowtarzalnych projektach w międzynarodowym środowisku, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rektrutacja@secowarwick.com.pl

WOJEWÓDZKI SZTAB WOJSKOWY w ZIELONEJ GÓRZE – jest terenowym organem wykonawczym Ministra Obrony narodowej w sprawach operacyjno-obronnych i administracji wojskowej na obszarze województwa lubuskiego. Koordynuje użycie jednostek wojskowych w sytuacjach kryzysowych, akcjach ratowniczych na rzecz ludności na terenie województwa. Oprócz w/w zadań , realizuje przedsięwzięcia związane z promocją obronności oraz;
– naborem żołnierzy rezerwy do zawodowej służby wojskowej i Narodowych Sił Rezerwowych.,
– naborem ochotników do służby przygotowawczej i szkolnictwa wojskowego

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP – Zielona Góra
Ochotnicze Hufce Pracy to  państwowa jednostka budżetowa, która wykonuje zadania państwa na rzecz młodzieży powyżej 15 roku życia i bezrobotnych do 25 roku życia w zakresie zatrudnienia oraz przeciwdziałania marginalizacji i wykluczeniu społecznemu młodzieży, a także zadania w zakresie jej kształcenia i wychowania.
Oferuje:
    Kształcenie ogólne i zawodowe
    Pośrednictwo pracy
    Doradztwo zawodowe
    Udział w projektach współfinansowanych przez EFS

Nokia Siemens Networks jest światowym liderem wśród dostawców usług telekomunikacyjnych, poszukującym innowacyjnych rozwiązań przy dużej dbałości o środowisko naturalne. Spółka dostarcza kompletny asortyment technologii dla infrastruktury sieci mobilnych, stacjonarnych i konwergentnych, jak również profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, integracji systemów, wdrożeń, utrzymania i “Managed Services”. Nokia Siemens Networks jest jedną z największych firm w branży telekomunikacyjnej na świecie, dostarczających sprzęt, oprogramowanie oraz profesjonalne usługi.
Centrum Technologiczne we Wrocławiu jest częścią globalnej organizacji badawczo-rozwojowej Nokia Siemens Networks, tworzącej jeden z najbardziej innowacyjnych i najzdolniejszych zespołów w tej branży. Niezależnie od globalnej struktury, centra badawcze są zlokalizowane w pobliżu ważnych rynków i dużych klientów firmy. Główne centra znajdują się w Europie (Niemcy, Finlandia, Włochy, Polska, Portugalia i Węgry) oraz w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach.
Nokia Siemens Networks działa w 150 krajach i zatrudnia 68000 pracowników. W Polsce pracuje już u nas ponad 2300 osób: we wrocławskim Centrum Technologicznym, w krakowskim Centrum Technologicznym oraz w Warszawie, gdzie znajduje się centrala firmy wraz z działami sprzedaży i serwisu.

Saint-Gobain to światowy lider na rynkach związanych z habitatem oraz budownictwem. Projektuje, wytwarza i dystrybuuje materiały budowlane, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania będące odpowiedzią na konieczność oszczędności energii oraz ochrony środowiska.
Firma Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska oddział Żary produkuje szyby do pojazdów użytkowych i szynowych (autobusy, samochody ciężarowe, pociągi, tramwaje), a także szyby do samochodów osobowych.”

BIOTRONIK to wiodąca firma europejska w dziedzinie technologii medycznej. Produkujemy głównie sprzęt do elektroterapii serca oraz sprzęt dla potrzeb kardiologii interwencyjnej.
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnoświatowym. Ponad 5600 pracowników prowadzi badania, rozwija, produkuje i sprzedaje urządzenia BIOTRONIK na wszystkich kontynentach świata.
Ratujemy ludzkie życie oraz podnosimy standard życia pacjentów z chorobami układu krążenia.
Założycielem BIOTRONIK był profesor Max Schaldach, który ponad 40 lat temu stworzył pierwszy niemiecki stymulator serca. Od tego czasu nasza praca skupiała się na służeniu pacjentom i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Naszym atutem jest bliska współpraca pomiędzy lekarzami a naukowcami, co znacznie skraca drogę od wstępnego pomysłu do gotowego produktu.
W centrali firmy BIOTRONIK w Berlinie pracuje obecnie ponad 2.400 pracowników. Nasza firma się ciągle rozwija. Aktualnie tylko w Berlinie są 118 wolne miejsca pracy.

OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą naczep MEGA oraz jej podzespołów. Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Brzeziu koło Opola. Nowoczesny magazyn, 100.000 pozycji magazynowych oraz flota ponad 300 samochodów zapewnia codzienne dostawy części zamiennych zgodnie z wymaganiami klientów pod wskazany adres. Sieć hurtowni rozmieszczona w dużych miastach Polski pozwala na szeroki obszar działania, a dobrze wyszkoleni handlowcy zapewniają profesjonalną obsługę klientów.

XLogics z Zielonej Góry istnieje od 2003r. Zajmuje się tworzeniem systemów IT wspomagających przygotowywanie przesyłek pocztowych i kurierskich. Sztandarowym produktem firmy jest platforma informatyczna XLogics Shipping Center, pozwalająca na automatyzację procesów przygotowywania przesyłek, a co za tym idzie unikanie kosztownych błędów, oszczędność czasu i obniżenie kosztów przesyłek. Rozwiązania XLogics to narzędzia, z których korzystają największe światowe firmy logistyczne – przesyłki B2C i B2B z i do wszystkich krajów europejskich, Azji, Australii, Stanów Zjednoczonych.
Aktualnie XLogics szuka pracownika wsparcia technicznego (help desk) – pracownika z pasją, który chce rozwijać się razem z firmą, uczestnicząc w unikatowych międzynarodowych projektach. Zapraszamy do stoiska XLogics, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje oraz złożyć swoje dokumenty aplikacyjne.

Skanska jest liderem polskiej branży budowlanej i deweloperskiej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników realizujemy największe i najbardziej prestiżowe inwestycje budowlane na świecie.
W Polsce działamy we wszystkich obszarach budownictwa: kubaturowym, drogowym, mostowym, hydroinżynieryjnym i kolejowym. Zatrudniamy 8 tys. pracowników w oddziałach zlokalizowanych w największych polskich miastach, takich jak: Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Leszno, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Olsztyn. Ciągle się rozwijamy, a nasze budowy można znaleźć na terenie całego kraju

Compact Solutions Polska sp. Z o.o. jest firmą konsultingową skupiającą się na rozwiązywaniu
zlożonych zagadnień związanych z danymi dla naszych Klientów na calym świecie. Specjalizujemy
się w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do zarządzania informacjami o wysokiej
wydajności, które pozwalają naszym Klientom na błyskawiczne pozyskiwanie istotnych biznesowo
informacji ze zgromadzonych danych. Naszą rolą jest zapewnienie przedsiębiorstwom narzędzi do
szybkiego reagowania na zmiany rynkowe przy jednoczesnym dbaniu o to, aby koszt wdrożenia i
utrzymania systemów baz i hurtowni danych oraz systemów Business Intelligence naszych
Klientów został zredukowany do niezbędnego minimum.
Compact Solutions Polska sp. Z o.o. jest spółką córką firmy Compact Solutions LLC założonej w
2002 roku w Chicago. Posiadamy biura w Chicago, Krakowie, Londynie, Sydney i Ahmedabadzie
(Indie).

Family Finance S.A. to ogólnopolski, niezależny Doradca Finansowy oferujący szeroki zakres produktów finansowych. W swojej ofercie posiadamy produkty hipoteczne, kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, kredyty samochodowe, produkty oszczędnościowo-inwestycyjne, kredyty firmowe i leasingi. Family Finance S.A. ma swoją centralę we Wrocławiu, natomiast w Zielonej Gorze znajduje się jeden z oddziałów Regionu Zachodniego. Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowisko Doradca Klienta, Mobilny Doradca Klienta oraz Asystent Doradcy Klienta. Szczegółowe informacje dotyczące ofert można znaleźć na lokalnych portalach internetowych, witrynach Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Biurze Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego

Edge Solutions
poszukuje nietuzinkowych, pragnących realizować własne marzenia specjalistów, chcących uczestniczyć w projektach zagranicznych. Jeżeli marzy Ci się kariera globalna, i chcesz ją połączyć ze zwiedzaniem, oraz szybkim rozwojem zawodowym, zgłoś się do nas. Oferujemy ciekawe projekty, atrakcyjne wynagrodzenie, organizujemy wyjazd, mieszkanie i wsparcie. Zostań naszym partnerem, a niebawem staniesz się przedsiębiorcą a nie pracobiorcą. Przyjdź na spotkanie informacyjne lub odwiedź nas podczas targów kariery.

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy.
Manpower Polska posiada 39 agencji w 28 miastach w całym kraju. Firma od ponad 10 lat dostarcza tysiącom klientów w Polsce pełen wachlarz rozwiązań HR. Usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać – profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

REC to grupa firm dostarczających usługi w zakresie rozwoju oprogramowania.
Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży „software development services” w Europie Wschodniej. Obecnie grupa REC zatrudnia ponad 300 inżynierów oraz utrzymuje wzrost zatrudnienia i obrotów w tempie ponad 40% rocznie.
REC działa w zakresie programowania urządzeń wbudowanych (embedded systems), a także w zakresie tworzenia aplikacji w technologiach web’owych na potrzeby rozwiązań systemowych (integracja systemów wbudowanych na wyższym poziomie aplikacji web), głównie w takich branżach jak: motoryzacja, telekomunikacja, komunikacja maszyn oraz zielone technologie.
REC obecnie posiada 8 lokalizacji: Polska (Wrocław HQ, Koszalin, Zielona Góra), Niemcy (Ismaning k. Monachium), Austria (Wiedeń), Słowacja (Bratysława, Żilina), Chorwacja (Zagrzeb), Holandia (Parnter RedSalt, Amsterdam), Wielka Brytania (Broadway, Worcestershire), USA (partner Eurocal, Dolina Krzemowa).
REC jest liderem pod względem jakości i ilości prowadzonych w regionie międzynarodowych projektów badawczych. Przykładem są innowacyjne projekty tj.: INFER, GRASP#, Zielony Trasfer oraz inne działania z zakresu zielonych technologii.
Najwyższą jakość usług REC doceniają zarówno klienci z całej Europy, jak i USA.

Faurecia jest szóstym dostawcą sprzętu motoryzacyjnego na świecie. Posiada cztery główne Grupy Biznesowe: Automotive Seating (Siedzenia Samochodowe), Emissions Control Technologies (Technologie Kontroli Spalin), Interior Systems (Moduły Wewnętrzne) oraz Automotive Exteriors (Moduły Zewnętrzne). Faurecia zatrudnia 84200 pracowników w 33 krajach, 270 zakładach i 40 Ośrodkach Badawczo – Rozwojowych.
W roku 2011 Grupa odnotowała łączną wartość sprzedaży na poziomie 16,2 miliardów EUR.
Faurecia jest notowana na paryskiej Giełdzie Papierów Wartościowych NYSE Euronext.
Faurecia w Polsce osiągnęła w 2011 roku sprzedaż na poziomie 930 milionów EUR przy zatrudnieniu sięgającym 5850 osób.

AVR Arbeitsvermittlung Rummel
– Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy z siedziba w Berlinie. Posiadamy blisko 10-letnie doświadczenie w pośrednictwie pracy. Naszym celem jest szukanie pracy dla pracowników jak i odpowiedniego personelu dla pracodawców na terenie Niemiec, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Pośredniczymy w znajdowaniu stałych miejsc pracy- z umowa o prace na czas nieokreślony. Nasze działania koncentrujemy na zawodach rzemieślniczych oraz związanych z branżą budowlana i informatyczna. –

Infar Sp. z o.o. jest zielonogórską firma o zasięgu ogólnokrajowym specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania odpowiedzialnego za przełamywanie barier technologicznych związanych z dostępem do danych, wsparcie efektywności wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, realizację indywidualnych potrzeb biznesowych oraz usprawnienie relacji z klientami.
Oferowane rozwiązania obejmują:
Systemy Hurtowni Danych,
Systemy Business Intelligence,
Enterprise Planning
Systemy Scorecarding&Controlling.
Firma oferuje także:
Konsultacje,
Specjalistyczne doradztwo,
Szeroki wachlarz szkoleń.
Infar to przykład profesjonalnego oraz rzetelnego partnera dla film w takich obszarach jak sprzedaż, produkcja, finanse, logistyka, human resources czy outsourcing.

Compact Solutions Polska sp. Z o.o. jest firmą konsultingową skupiającą się na rozwiązywaniu
zlożonych zagadnień związanych z danymi dla naszych Klientów na calym świecie. Specjalizujemy
się w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do zarządzania informacjami o wysokiej
wydajności, które pozwalają naszym Klientom na błyskawiczne pozyskiwanie istotnych biznesowo
informacji ze zgromadzonych danych. Naszą rolą jest zapewnienie przedsiębiorstwom narzędzi do
szybkiego reagowania na zmiany rynkowe przy jednoczesnym dbaniu o to, aby koszt wdrożenia i
utrzymania systemów baz i hurtowni danych oraz systemów Business Intelligence naszych
Klientów został zredukowany do niezbędnego minimum.
Compact Solutions Polska sp. Z o.o. jest spółką córką firmy Compact Solutions LLC założonej w
2002 roku w Chicago. Posiadamy biura w Chicago, Krakowie, Londynie, Sydney i Ahmedabadzie
(Indie).

Phoenix Contact Wielkopolska Sp z o.o. to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, będące częścią międzynarodowej grupy. Spółka powstała
w 1994 roku i obecnie zatrudnia 1600 pracowników, pracujących w czterech halach produkcyjnych o łącznej powierzchni
21 tys m2. Stosujemy uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na rynek światowy produkty najwyższej jakości zgodnie z wymaganiami obowiązującymi dla marki PHOENIX CONTACT.
Phoenix Contact Wielkpolska wytwarza produkty z grupy wyrobów elektrotechnicznych:
złączy przemysłowych uniwersalnych (CLIPLINE)
złączy do płytek drukowanych (COMBICON)
złączy do okablowania obiektowego (PLUSCON)
Nasz zakład jest największym producentem tego typu elementów w Polsce.
W firmie można wyróżnić pięć działów produkcyjnych:
produkcji części z tworzyw sztucznych
produkcji części z metalu
montażu złączy rzędowych
montażu złączy do płytek drukowanych
produkcji kabli sygnałowych
Działy produkcyjne są wspierane przez dział budowy maszyn i oprzyrządowania oraz dział budowy form wtryskowych.

Streamsoft to producent oprogramowania do zarządzania firmą z ponad 23-letnim doświadczeniem. Codziennie ponad 66 tysięcy firm handlowych, produkcyjnych i usługowych korzysta z rozwiązań oferowanych przez firmę Streamsoft. Flagowy produkt firmy – zintegrowany system ERP Streamsoft PRESTIŻ wybrało ponad 4 500 klientów. Biuro badawczo-analityczne DiS, w raporcie oceniającym rynek producentów ERP w Polsce za 2010 rok, opublikowało informację, że 44,6% rynku nowych wdrożeń systemów ERP – należy do firmy Streamsoft. Oprogramowanie oferowane przez Streamsoft dostępne są w całej Polsce dzięki sieci autoryzowanych partnerów.

Grupa Swedwood powstała w 1991 roku i stanowi produkcyjną część w grupie IKEA. Naszym zadaniem jest produkcja mebli z drewna lub jego komponentów. Grupa Swedwood zatrudnia około 15000 pracowników w 40 zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych na trzech kontynentach. W zakładach w Zbąszynku, Babimoście i Zbąszyniu jest zatrudnionych łącznie 3000 pracowników.

Firma Promedica24 oferuje pracę na stanowisku Opiekunki Osób Starszych w Niemczech. Oferta skierowana jest do osób znających język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym oraz posiadających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Ochotnicze Hufce Pracy są państwową jednostką budżetową realizującą zadania państwa na rzecz młodzieży w wieku 15 – 25 lat na mocy Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
Głównym celem działalności OHP jest stwarzanie młodzieży warunków prawidłowego rozwoju społecznego i zawodowego. Młodzież kształci się w wielu zawodach zgodnie z zapotrzebowaniem lokalnym.
Ochotnicze Hufce Pracy posiadają w swojej strukturze jednostki zajmujące się pośrednictwem pracy oraz doradztwem zawodowym i orientacją zawodową. Są nimi młodzieżowe biura pracy, punkty pośrednictwa pracy, kluby pracy, mobilne centra informacji zawodowej, młodzieżowe centra kariery i ośrodki szkolenia zawodowego. Corocznie Lubuska Wojewódzka Komenda OHP realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, aktywizujące zawodowo osoby uczące się i bezrobotne.

Grupa SECO/WARWICK należy do ścisłej światowej czołówki producentów pieców do obróbki cieplnej metali oraz do wiodących liderów technologicznych. Grupa SECO/WARWICK rozwija się zarówno poprzez postęp nowych urządzeń do obróbki cieplnej metali jak i poprzez międzynarodowe przejęcia. Grupę SECO/WARWICK tworzą spółki zależne ulokowane w sześciu krajach świata na trzech kontynentach, a produkty sprzedawane są do 45 krajów świata.

Fructofresh to jeden z wiodących w Europie i jedyny w Polsce producent na rynku sałatek owocowych.Zakład produkcyjny usytuowany jest przy granicy polsko-niemieckiej, w odległości około 150 km od Berlina. Od 2004 roku firma specjalizuje się w dostawach świeżych owoców tropikalnych  w naturalnej zalewie, rozwijając współpracę z kontrahentami w całej Europie.
Wyróżnia ją fakt, że wszystkie sałatki przygotowywane są ręcznie, ze świeżych specjalnie wyselekcjonowanych owoców.

LUG Light Factory to jeden z największych pracodawców w regionie. Firma jest znanym na całym świecie producentem kompleksowych systemów oświetleniowych. Działa w segmencie profesjonalnej techniki świetlnej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową z biurami projektowymi w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Krajach Nadbałtyckich, a wkrótce także w Brazylii. Strategia rozwoju LUG Light Factory uwzględnia inwestycje w kapitał ludzki. Firma zatrudnia obecnie blisko 400 osób, w tym inżynierów techniki świetlnej, elektroników, pracowników produkcyjnych oraz operatorów maszyn. Siedziba firmy jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, a Dział HR współpracuje z uczelniami  wyższymi w całej Polsce organizując staże i praktyki.
Złóż swoją aplikację i dołącz do drużyny LUG!

Grupa proALPHA to działający na międzynarodowych rynkach dostawca oprogramowania dla średniej wielkości przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Rozwiązanie biznesowe proALPHA® to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych systemów klasy ERP dostępnych obecnie na rynku. Pakiet oprogramowania uzupełniają wysokiej jakości fachowe usługi doradcze. Obecnie ponad 1700 przedsiębiorstw pracuje z systemem proALPHA®. Grupa chce w dalszym ciągu rozwijać się szybciej niż rynek i dlatego poszukuje wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.”

Agencja Zatrudnienia EMAT działa na polskim rynku od 2001r.. Koncentrujemy  swoją działalność na oferowaniu przedsiębiorstwom innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność zatrudnienia i redukujących koszty.
Obszarem naszych działań jest w szczególności województwo wielkopolskie i lubuskie.
Doskonała znajomość tych rynków daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług 
oraz elastycznego i szybkiego reagowania na zmiany. Nieustannie poszukujemy nowych,  lepszych i  skuteczniejszych rozwiązań.
Podejmując współpracę z EMAT zyskujecie Państwo niezawodnego partnera biznesowego na długie lata.

Personnel International jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm wyspecjalizowanych w transgranicznym przepływie osób i usług w Europie. swoim zasięgiem obejmuje Polskę, Niemcy, Czechy , Szwajcarię, Francję, Bułgarię, Rumunię, Ukrainę.
W Zielonej Górze biuro firmy mieści się na ul. Sienkiewicza 9 gdzie prowadzona jest rekrutacja na pracownika magazynowego w niemieckich magazynach.
Zapraszamy do współpracy operatorów wózków widłowych.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o. jest firmą, której historia nierozerwalnie splata się z historią regionu – w roku 2011 obchodziła jubileusz 65-lecia istnienia.
Obecnie na sukces firmy pracuje ponad 400 osób w Zielonej Górze, Gubinie, Krośnie Odrzańskim, Sulechowie i Świebodzinie. Spółka szczyci się ustabilizowaną pozycją na rynku usług przewozowych, popartą bogatym doświadczeniem. Rozwinięta sieć linii autobusowych, dbałość o standard świadczonych usług, wykwalifikowana kadra przekładają się na sukcesywne unowocześnianie wizerunku firmy, która dopasowując się do aktualnych potrzeb rynku wdraża rozwiązania zgodnie ze standardami europejskimi (m.in. bilet elektroniczny, systemy operacyjne oparte na zintegrowanych systemach zarządzania, współdziałanie w zakresie budowania społeczeństwa informacyjnego).

Firma All Communications Network pozwala na budowanie własnego biznesu przy całkowitym wsparciu profesjonalistów oraz generowanie dochodów, które zapewnią finansową niezależność i więcej wolnego czasu dla siebie i najbliższych. Poznaj lokalnego lidera Andrzeja Szajnę i dowiedz się jak łatwo rozpocząć współpracę i dążyć do realizacji swoich marzeń.

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim oferuje możliwość udziału w formach aktywizacji zawodowej m.in. stażach, szkoleniach zawodowych, studiach podyplomowych oraz otrzymania jednorazowych środków na działalność gospodarczą. Zajmujemy się udzielaniem pomocy – wsparcia w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia,  posiadamy i udostępniamy osoba zainteresowanym szeroką bazę ofert pracy. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć aktywizacyjnych w Klubie Pracy.  Współpracujemy z wieloma instytucjami oraz pracodawcami na lokalnym rynku pracy oraz inicjujemy i organizujemy kontakty osób zainteresowanych z pracodawcami. Pomagamy w podjęciu własnej decyzji życiowej i zawodowej w ramach poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Zapewniamy bezpłatna i fachową pomoc oraz  wsparcie.  Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do skorzystania z naszej oferty.

AQUA
Już od 30 lat nasza firma współtworzy historię branży instalacyjnej w Polsce Zachodniej. Od kilku lat skutecznie działamy w całej Polsce jako dystrybutor europejskich producentów (elektrozawory, czujniki poziomu, systemy nawadniające itp.). Oferujemy doradztwo i produkty z zakresu:
techniki instalacyjnej
pompowej
sanitarnej
grzewczej
systemów nawadniających
automatyki przemysłowej
techniki fontannowej
przydomowych oczyszczalni ścieków
uzdatniania wody
niezależnych źródeł energii
 W naszej ofercie znaleźć można wszystko to, co jest potrzebne do realizacji inwestycji na każdą skalę. Elastyczności oferty firmy dowodzi możliwość realizacji zamówienia zgodnie ze ściśle określonymi, indywidualnymi potrzebami Klienta.
 Ugruntowana i stabilna pozycja wynika między innymi z profesjonalnej obsługi Klienta oraz stosowania nowoczesnych rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości produktów, szerokim wyborze asortymentu, skutecznej i efektywnej logistyce, a także na możliwości kontaktu z wykwalifikowaną kadrą. Nasze działania to także wsparcie techniczne, konsultacje oraz szkolenia.
 Zapraszamy do naszych 11 oddziałów oraz Działu Sprzedaży Ogólnopolskiej.

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.
jest jednym z największych producentów foteli lotniczych Economy Class na świecie. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata. Do naszych klientów należą m.in.  Airbus, Boeing, Lufthansa, Airberlin, KLM, Iberia, Norwegian. Odział w Świebodzinie został utworzony w maju 2006 roku. W tym roku przeniesie siedzibę do nowej hali o powierzchni około 11 000 m2 co pozwoli na znaczne zwiększenie produkcji i zatrudnienia w kolejnych latach.

Portal Pracuj.pl – codziennie ponad 20 tysięcy ofert pracy, praktyk i staży a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji.

 
AEGEE Zielona Góra – to istniejący przy UZ już niemal 13 lat oddział Europejskiego Forum Studentów. Jest liderem działalności akademickiej w Zielonej Górze. Swoją renomę AEGEE zbudowało na szkoleniach przeprowadzanych dla studentów w bardzo szerokim zakresie. Specjalizują się oni w kursach z tzw. umiejętności “miękkich”, jak: PR, Human Resources, Foundraising, Teambuilding, Zarządzanie Projektem, Negocjacje, czy zarządzanie sobą w czasie. Oferta Europejskiego Forum Studentów jest bardzo konkurencyjna, a to z powodu, iż ich szkolenia są dofinansowywane z UE i UZ i co za tym idzie, szkolenia te są bardzo tanie. Więcej będzie można dowiedzieć się na Targach Pracy 2012.

Autor: Kamil Miłkowski – Biuro Karier

Zobacz więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close