UCZELNIA:

Studenci poczuli ARTmosferę

Pierwsze spotkanie z nowego cyklu „ARTmosfera” już za nami! Studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego wylegli tłumnie na polanę na kampusie B, by ostatni raz w kończącym się semestrze bawić się na występach artystów z województwa lubuskiego.

Studenci mieli okazję wysłuchać koncertów zespołów: Dorian Zarzycki Band, Drewno oraz Koncert. Kapele przygrywały przez całą imprezę, a ich występy były przeplatane były różnymi performance’ami kabaretowymi i stand-up’em w wykonaniu Adama Błeszyńskiego z grupy Taka Sytuacja. Po zmroku studenci UZ urządzili spektakularny pokaz ognia.

Nie zabrakło także elementów humorystycznych. Szumnie zapowiadaną „światową gwiazdą kina” okazał się fikcyjny Tom Cruise, który w hollywoodzkim stylu – z asystą ochroniarzy, wysiadając z czarnej limuzyny wprost na czerwony dywan – pojawił się pod uniwersytetem i odpowiedział na kilka pytań, co spotkało się z gromkimi brawami widzów.

„ARTmosfera” zgromadziła spore grono studentów, którzy do późnych godzin wieczornych bawili się przy kolejnych punktach programu. Akcja odbyła się 14 czerwca, tuż przed sesją i była to ostatnia okazja do odstresowania się we wspólnym gronie.

Autor:
Maciej Zacharczuk
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: