UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Studenci, do dzieła! UZ nagrodzi najciekawsze projekty naukowe [UZ Nawigator]

Koła naukowe, które mają innowacyjne pomysły, ale potrzebują na nie funduszy, mogą wystartować w uczelnianym konkursie. Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego szuka projektów o dużym potencjale komercjalizacyjnym. Chodzi o takie projekty naukowe, które mogą znaleźć zastosowanie w praktyce, niekoniecznie w biznesie.

Budżet konkursu to 135 tysięcy złotych. Komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze pomysły. Co jest warte podkreślenia, komisja będzie patrzyła na potencjał komercjalizacyjny, ale również na interdyscyplinarność. Dlatego ważne jest, abyśmy połączyli działania studentów zarówno na kampusie A, jak i na kampusie B, w celu i wypromowania uniwersytetu, i pokazania, że nasi studenci mają swoje pasje, pomysły, są w stanie wymyślić innowacyjne rozwiązania. Nie tylko dla przemysłów, ale również dla „miękkiej” części naszego społeczeństwa.

Termin składania wniosków o dofinansowanie mija w piątek, a konkurs zostanie rozstrzygnięty 11 grudnia. Wiecej na ten temat – w audycji „UZ Nawigator”.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: