UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Startuje 6. edycja Akademii ADB

– Mamy w świecie technologii coś do powiedzenia, możemy coś zaprezentować studentom i czegoś ich nauczyć – mówi Adam Biniszkiewicz, wiceprezes firmy ADB, która kolejny raz podzieli się swoją wiedzą.

6. edycja Akademii ADB rusza jutro. To projekt, który jest realizowany wspólnie z Wydziałem Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. O tym, czego mogą dowiedzieć się studenci była mowa w dzisiejszej audycji Mamy nosa do biznesu.

Oczywiście nie jest to jedyna forma współpracy, którą mamy z naszą uczelnią. Od wielu lat też funkcjonuje laboratorium systemów multimedialnych, które zostało wyposażone przez naszą firmę i na którym studenci mogą zdobywać wiedzę inżynierską, którą potem mogą wykorzystywać w pracy zawodowej. Najchętniej w naszej firmie, ale też w innych.

To już szósta edycja akademii, ale pierwsza w dobie pandemii. Będzie realizowana zdalnie.

Każdorocznie najlepszy student akademii otrzymuje na kolejny rok akademicki stypendium naszej firmy. Osoby, które sprawdzą się w boju przy realizacji zadań projektowych zapraszane są do nas na staż wakacyjny czy tez kontynuują z nami współpracę już po zakończeniu wakacji.

Inauguracja akademii nastąpi jutro o 15:00. Więcej na ten temat w całym programie.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X