HOTUCZELNIA:

Trwa drugi nabór na Uniwersytecie Zielonogórskim

Przez najbliższych kilka tygodni będzie trwać drugi nabór na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zainteresowani mają czas na rejestrację elektroniczną do 13 września.

Po pierwszym naborze zostały miejsca na czterech kierunkach studiów magisterskich i 53 kierunkach studiów licencjackich. Więcej o trwającym naborze mówi Katarzyna Doszczak z Biura Prasowego UZ:

Od dzisiaj, czyli od 1 sierpnia rozpoczął się drugi nabór na studia na Uniwersytecie Zielonogórskim. Serdecznie zapraszamy do rejestracji – do 13 września można się rejestrować elektronicznie. Jeżeli chodzi o kierunki na studia I stopnia, to mamy najwięcej miejsc na administrację, na biznes elektroniczny czy na żywienie człowieka i dietoterapię. Zapraszamy również na studia jednolite magisterskie – tutaj też mamy wiele miejsc, na przykład na pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną czy na pedagogikę specjalną.

Startuje także rekrutacja na nowy kierunek na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Również zapraszamy do sprawdzenia nowego kierunku jakim jest resocjalizacja z kryminologią. Również od dzisiaj od 1 sierpnia można rejestrować się na ten kierunek studiów.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu Zielonogórskiego w zakładce kalendarz rekrutacji.

Materiał przygotowała: Joanna Nawlicka

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X