UCZELNIA:

Przelewy, opłaty, benefity… To łatwiejsze niż myślisz!

Posiadanie konta jest niezmiernie ważne dla studentów. Na rachunek bankowy wpływają stypendia, pieniądze od rodziców czy pensja z pracy. Ofert dla żaków mamy sporo, a każda z nich proponuje nieco inne udogodnienia. Na Uniwersytecie Zielonogórskim otwarcie konta poleca m.in. bank Millenium.

Jeśli opłacacie studenckie ubezpieczenie lub dyplom, wasze pieniądze z dużym prawdopodobieństwem trafiają do uczelni właśnie za pośrednictwem tego banku. Millenium to partner Uniwersytetu Zielonogórskiego. W tym roku poprowadzi akcję „Studenckie finanse łatwiejsze niż myślisz”.

Ta akcja jest skierowana nie tylko do studentów, ale i do absolwentów, pracowników uczelni i wszystkich zainteresowanych, którzy będą chcieli porozmawiać z nami o nowoczesnym bankowaniu. Także z jednej strony będziemy mówić o produktach, a z drugiej o podejściu do nowoczesnego bankowania. Będą to takie konsultacje bankowe. Z całego regionu przyjadą koleżanki i koledzy, którzy będą nas wspierać.Beata Charewicz, kierownik zielonogórskiego oddziału banku Millenium

Produktem oferowanym przez bank jest m.in. Konto 360 Student oraz bankowość elektroniczna. Studenci mogą korzystać z aplikacji dostępnej na smartfony i smartwatche.

Bankowcy będą również przekonywać do siebie absolwentów UZ. Zachęcą do podjęcia pracy. Zapewniają, że w tym sektorze odnajdzie się każdy z ekonomicznym zacięciem.

Pracownicy opowiedzą wam też, jakie cechy powinien mieć potencjalny pracownik banku. W naszych szeregach jest sporo absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ja studiowałam matematykę. Ale mamy też sporo humanistów, na przykład absolwentkę filozofii. Nie ma znaczenia tak naprawdę, jaki kierunek studiów się skończyło, tylko czy ma się ogólne predyspozycje. I zainteresowania ekonomiczne.Beata Charewicz

Pracowników banku Millenium spotkacie 17 października na kampusie B w budynku przy al. Wojska Polskiego oraz 18 października w budynku A0 przy Podgórnej.

Szczegóły propozycji dla studentów, absolwentów, czy pracowników uczelni – w zapisie audycji „Godzina Rektorska” z udziałem Beaty Charewicz.

Godzina Rektorska – Beata Charewicz, kierownik zielonogórskiego oddziału banku Millenium

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: