UCZELNIA:

Poszukiwany młody, zdolny, z zagranicy – Interstudent 2018

Na polskich uczelniach studiuje ponad 60 tysięcy obcokrajowców. Nie inaczej jest na Uniwersytecie Zielonogórskim, gdzie możemy spotkać np. uczestników programu Erasmus. Dla zdolnych i aktywnych cudzoziemców Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła konkurs „Interstudent”.

Ruszyła jego ósma edycja. Kandydatów do nagrody mogą zgłosić władze uczelni, profesorowie, biura współpracy zagranicznej i samorządy studenckie. Pod uwagę będą brane wyniki w nauce, działalność sportowa, kulturalna czy społeczna oraz udział w ciekawych projektach badawczych.

Nagrody będą przyznane w kategorii studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Konkurs jest organizowany w ramach programu „Study in Poland”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 grudnia. Ankieta konkursowa jest dostępna na stronie Uniwersytetu Zielonogórskiego i studyinpoland.pl/interstudent.

Jedna z laureatek tytułu „Interstudent” studiowała na Uniwersytecie Zielonogórskim. To Colett Neumann, która przebywała na wymianie studenckiej w roku akademickim 2012/2013. Nagrodę zdobyła w kategorii „studia licencjackie”, m.in. za działalność w Studenckim Kole Naukowym Pedagogów Wolontariuszy.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: