UCZELNIA:

W poszukiwaniu motywacji do nauki języków – warto odwiedzić UZ!

Na początku roku część z nas obiecuje sobie, że zacznie naukę języka obcego. Wytrwać w postanowieniu (na przekór wczorajszemu Blue Monday) pomoże Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego.

Rozpoczął się nabór do nowej edycji kursów. Zajęcia będą się odbywać od marca do czerwca. Poprowadzą je wykładowcy Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zapisy są prowadzone na stronie uckj.uz.zgora.pl. Stamtąd należy pobrać formularz zgłoszeniowy i wypełnić go, a potem wysłać na adres biuro@uckj.uz.zgora.pl.

Do wyboru są m.in. zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, greckiego, portugalskiego i włoskiego na wszystkich poziomach. Osoby, które będą kontynuować naukę angielskiego lub niemieckiego, dodatkowo rozwiązują test poziomujący. UCKJ udostępnia również tabelę samooceny, dzięki której możemy sami określić nasz stopień znajomości języka.

Kurs jest płatny. Cena zależy od częstotliwości zajęć i tego, czy jesteśmy studentami lub pracownikami UZ, czy osobami spoza uczelni. Na przykład 60 godzin zajęć dla studenta lub doktoranta kosztuje 580 złotych. W cenę są wliczone materiały do nauki. Kwotę można wpłacać w ratach.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00