UCZELNIA:

Ponad 900 ofert pracy i 500 propozycji praktyk. W środę Targi Pracy

Nawet jeśli dziś to praca szuka człowieka, nie zwalnia to nas z wykazania własnej inicjatywy. A taką może być przyjście na Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim. Nie masz pracy, chcesz ją zmienić albo znaleźć pracę już w trakcie studiów? Bierz CV do teczki! Na wydarzeniu możesz jeszcze skonsultować je z ekspertem!

Z targów warto skorzystać także wtedy, gdy po prostu chcemy zorientować się w ofertach pracy czy poznać proces rekrutacji od kulis. Nie zakładajmy, że „w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem”.

Chciałabym uświadomić wszystkim, że nie możemy traktować targów jako sklepu z ofertami. To nie jest tak, że jeżeli nie znaleźliście konkretnej oferty, to targi były dla was nieudane. Być może skorzystacie z jednego z warsztatów czy seminariów. Mówiłam o tym, jak zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli sztuce o negocjacji. Ktoś, kto nauczy się negocjacji, będzie umiał później z pracodawcą negocjować swoje wynagrodzenie.Lilia Smoła, kierownik Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego

Targów Pracy nie może też być bez atrakcji. Rozbudowana będzie strefa chilloutu dla studentów. Poza tym znajdą się ciekawe nagrody do wygrania.

Będzie można wypić darmową kawę, zjeść popcorn. Nawet w jednym z konkursów wylosować maszynę do popcornu. Już czuję, jak pachnie w akademiku albo gdzieś w mieszkaniu. To jako atrakcję zapowiedziała nam jedna z firm.Lilia Smoła

Na targach będzie promować się 83 wystawców. Udostępnią oni ponad 900 ofert pracy, ponad 500 ofert praktyk i ponad 300 ofert staży. Targi Pracy odbędą się w środę 14 marca na Wydziale Mechanicznym, od 10:00 do 14:00.

Lilia Smoła, kierownik Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: