LUBUSKIE:UCZELNIA:

„Tam gdzie płynie prąd – my robimy rzeczy, żeby ten prąd płynął” – elektrotechnicznie na Targach Pracy

15. edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim spowodowała przepływ energii i prądu przez ciała wielu studentów i absolwentów. Pomogła w tym firma Phoenix Contact Wielkopolska, która zajmuje się branżą elektrotechniczną w Nowym Tomyślu.

Firma oferuje płatny 3-miesięczny staż w letnim okresie, który przyświeca myśli, aby pozostać na dłużej. Tym bardziej, że oferta rozszerzona jest do wielu działów m.in. jakości, technologii, czy budowy maszyn.

– Szukamy na pewno osób, które chciałyby przyjść do nas na staż. Staż u nas trwa 3 miesiące, jest w okresie letnim i płatny. Staże odbywają się u nas w dziale jakości, technologii, budowy maszyn, dziale personalnym, logistyki, zakupów, laboratorium – oferta jest bardzo duża i bardzo ciekawa. Na takim stażu na pewno można nauczyć się dużo ciekawych rzeczy. Będzie do realizacji wiele projektów indywidualnych i grupowych. Po stażu jest także możliwość przedłużenia go. Szukamy osób, które chciałyby z nami pozostać na dłużej – mówiła Magdalena Woźniak z Phoenix Contact Wielkopolska.

Więcej informacji o firmie oraz pracy w niej usłyszycie w poniższej rozmowie.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: