UCZELNIA:

Na pełnej mocy lub krok po kroku. Wybierz kurs językowy dla siebie

Nie samym językiem polskim człowiek żyje, nawet jeśli obchodzi Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Aby poszerzyć swoje językowe horyzonty, można skorzystać z propozycji Uniwersyteckiego Centrum Kształcenia Językowego.

Na kursach językowych, które oferuje UCKJ, umiejętności szlifują np. przyszli uczestnicy programu Erasmus. Mogą to też być pracownicy Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz osoby spoza uczelni.

Mamy w swojej ofercie oczywiście język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, a nawet szwedzki czy grecki. Zwykle w roku akademickim organizujemy dwie edycje kursów. Pierwsza, podstawowa rozpoczyna się w październiku i trwa do czerwca. Natomiast druga, krótsza i intensywna trwa od marca do czerwca. Właśnie jesteśmy w okresie zapisów na tę edycję intensywną.Beata Brzozowska

Uniwersyteckie Centrum Kształcenia Językowego uczy na wszystkich poziomach. Można więc poznać język obcy od podstaw, a także kontynuować naukę po obowiązkowych lektoratach na studiach. Co ważne, wykładowcy uniwersyteccy przybliżają również język specjalistyczny, np. słownictwo medyczne.

Zapisy na kursy odbywają się przez internet. Zainteresowani? Po więcej informacji zajrzyjcie na stronę uckj.uz.zgora.pl i wysłuchajcie wywiadu.

Beata Brzozowska

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00