UCZELNIA:

Ostatnia okazja do oceny wykładowców! Warto zmotywować siebie i znajomych z roku

Przypominamy studentom, że trwa ankietyzacja na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jeszcze do 15 marca można ocenić swojego wykładowcę lub kilku prowadzących zajęcia w poprzednim semestrze.

W czołówce z największą liczbą wypełnionych ankiet znajduje się Wydział Fizyki i Astronomii (54% wykorzystanych tokenów). Za nim jest Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii (32%) i Wydział Humanistyczny (31%). Najmniej tokenów, bo tylko 6%, użyto na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. To dane z czwartku, 9 marca.

Token, czyli jednorazowe hasło możecie pobrać z dziekanatu. Warto jednak pytać też o nie w instytutach kierunkowych. Otrzymanym tokenem należy zalogować się na stronie ankiety.uz.zgora.pl/pracownik i wypełnić dowolną liczbę ankiet. Należy jednak pamiętać, by oceniać tylko tych wykładowców, z którymi miało się zajęcia w poprzednim semestrze.

Do wygrania w konkursie indywidualnym – jeden z trzech tabletów, a dla zwycięskich wydziałów – godziny rektorskie, ustalone w porozumieniu z dziekanem i przedstawicielami Parlamentu Studenckiego.

Wyniki konkursu ankietowego zostaną ogłoszone do 22 marca.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: