UCZELNIA:

Nowy Parlament Studencki wybrany!

Znane są już wyniki wyborów do Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Przewodniczącą została Dominika Masionek (na zdjęciu), studentka Wydziału Prawa i Administracji. Poznaliśmy także skład prezydium organizacji.

Tworzy je m.in. Komisja Socjalno-Bytowa, w której zasiądzie Anna Omieczyńska z Wydziału Ekonomii i Zarządzania. Komisję Regulaminowo-Dydaktyczną będzie reprezentował inż. Konrad Czech z Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki. Na sekretarza wybrano z kolei Beatę Muchę z Wydziału Humanistycznego.

Gratulacje dla nowych reprezentantów i podziękowania dla uczelni za współpracę wystosowała Patrycja Urbaniak, dotychczasowa przewodnicząca Parlamentu:

„Pragnę serdecznie podziękować Władzom Uczelni za dotychczasową owocną współpracę i wsparcie podczas organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych oraz podczas organizacji zjazdów Forum Uczelni Technicznych (czerwiec 2016) i Forum Uniwersytetów Polskich (styczeń 2017).  
Mam nadzieję i wierzę w to, że nowy Parlament Studencki spotka się z podobną albo i większą sympatią, a także będzie mógł liczyć na Państwa wsparcie w każdej sytuacji!

DZIĘKUJĘ Państwu z całego serca za te 3 lata współpracy! Nowej kadencji życzę powodzenia w realizacji planów i spełnienia obietnic wyborczych”.

Cały skład prezydium przedstawia się następująco:

Przewodnicząca: Dominika Masionek, Wydział Prawa i Administracji

Prezydium:
Komisja Socjalno Bytowa – Anna Omieczyńska, Wydział Ekonomii i Zarządzania;
Komisja ds. Kultury i Sportu – Martyna Konieczna, Wydział Artystyczny;
Komisja Regulaminowo Dydaktyczna – inż. Konrad Czech, Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki;
Komisja ds. Kontaktów Pozaulczelnianych – Diana Bąbel, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska;
Komisja ds. Kół Naukowych i Organizacji Studenckich – Maciej Kwiatkowski, Wydział Ekonomii i Zarządzania;
Sekretarz: Beata Mucha, Wydział Humanistyczny.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: