UCZELNIA:

Nie tylko grill! Co jeszcze może umilić czas po zajęciach na Kampusie B?

O tym, że życie studenckie nie kończy się na kursowaniu pomiędzy uczelnią, biblioteką i akademikiem lub stancją wiedzą wszyscy, którzy choć trochę tego życia skosztowali. Jak można wypoczywać po zajęciach w sąsiedztwie uczelni?

Teraz królują propozycje spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na kampusie B przy Al. Wojska Polskiego są murowane grille, ale atrakcji może być dużo więcej, bo Parlament Studencki naszej uczelni przystąpił do programu Lech Starter. Jego szczegóły przybliża Beata Mucha, rzeczniczka parlamentu.

Jest to konkurs, który dotyczy zmian w przestrzeni miejskiej, a my chcemy troszkę zmienić wygląd Kampusu B. Uczelnia niedawno postawiła nam grille, to rozruszało studenckie życie, ale chcielibyśmy jeszcze coś dołożyć, żeby studenci mieli jeszcze więcej możliwości.Beata Mucha, Parlament Studencki UZ

Plany zakładają budowę kolejnych miejsc do grillowania, montaż leżaków, a także system kina letniego. Kto za to wszystko zapłaci? Organizator konkursu, bo do zgarnięcia jest 50 tys. zł. Co na to studenci?

To jest bardzo dobry pomysł, który uatrakcyjniłby nasz kampus.studentka UZ
To świetny pomysł, zwłaszcza przy okazji Bachanaliów. Wtedy zawsze tych miejsc brakuje, ludzie muszą przyjść wcześniej lub wyczekiwać na te grille, a jak będzie więcej, to każdy będzie mógł skorzystać.studentka UZ

To teraz do dzieła! Wystarczy wejść na stronę i zagłosować. Link znajdziecie tutaj.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: