AZS:UCZELNIA:

Nie będzie meczu piłkarzy ręcznych w sobotę

Nie dojdzie do skutku sobotni mecz piłkarzy ręcznych w I lidze. Przypomnijmy, PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego miał zmierzyć się ze Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie.

To miało być spotkanie otwierające drugą rundę zmagań. Powodem odwołania koronawirus, który pojawił się w szeregach akademików. Mówi Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

Wykryto przypadki koronawirusa. Postanowiliśmy poprosić naszego najlepszego przeciwnika o przełożenie mecze. Rywal oczywiście zrozumiał naszą prośbę. Ten mecz odbędzie się 9 kwietnia. Cieszę się, że u nas zadziałały wewnętrzne procedury. Zrobiliśmy wewnętrzną kwarantannę. Treningi nie odbywały się od poniedziałku. Czekamy na powrót zawodników do zdrowia.

Akademikom życzymy zdrowia. W trakcie meczu planowane były licytacje sportowych gadżetów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeniosą się one do internetu.

Postanowiliśmy na stronie internetowej prowadzić licytacje różnych przedmiotów klubowych i różnych propozycji. Bardzo prosimy wszystkich, żeby licytowali, a pieniądze przekażemy miejskiemu sztabowi WOŚP.

A do wylicytowania jest m.in. koszulka piłkarzy ręcznych Łomży Vive Kielce czy piłka z podpisami zawodników naszej drużyny. Więcej szczegółów na Facebooku AZS UZ.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X