UCZELNIA:

Na UZ będzie kursował tramwaj! „Tramwaj zwany pożądaniem” dojedzie na Wielkie Grillowanie

„Tramwaj zwany pożądaniem” to tytuł jednego ze słynnych filmów dawnego kina. W rolach głównych wystąpili tam Marlon Brando i Vivien Leigh. Jednak tramwaj, o którym piszemy, nie ma związku z kinem, ale z ważną akcją prozdrowotną.

„Tramwaj zwany pożądaniem”, a w rzeczywistości autobus MZK, wyruszy 20 maja o godz. 15:00. Zaplanowane są spotkania ze studentami medycyny, którzy podzielą się wiedzą dotyczącą profilaktyki zakażeń HIV. Autobus zatrzyma się przy Kampusie B, gdzie odbędzie się Wielkie Grillowanie z klubem X-Demon. – Nasz imprezowy (przekornie) autobus zapewni wszystkim świetną zabawę, dużą dawkę najgorętszej muzyki, pożądaną wiedzę na temat profilaktyki zakażeń HIV od wyszkolonych edukatorów studentów medycyny oraz dojazd na Wielkie Grillowanie z klubem X-Demon na kampusie B. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo gadżetów, darmowy przejazd i seksowne konkursy z nagrodami! – ogłaszają organizatorzy.

Wydarzenie jest organizowane m.in. przez zielonogórski oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: