UCZELNIA:

Muzyczna pigułka na Bachanalia – DJ Hazel kolejną gwiazdą studenckiej imprezy!

Stopniowo poznajemy coraz więcej szczegółów tegorocznych Bachanaliów. Wiemy już, że gwiazdą dni koncertowych będzie raper O.S.T.R. Pora ujawnić kolejnego wykonawcę.

Na Dniach Kultury Studenckiej zagra także DJ Hazel, czyli Michał Orzechowski. Zajmuje się muzyką z gatunku house, electro house, hardstyle czy techno. Zasłynął humorystycznymi tekstami wypowiadanymi w trakcie występów, np. „Weź pigułkę”. DJ Hazel wystąpi w bachanaliowy piątek, 24 maja. Wcześniej, 23 maja, zagra za to DJ Soina, którego studenci mogą kojarzyć z zeszłorocznej imprezy.

Kolejnymi gwiazdami bachanaliowego stand-upu, oprócz Sebastiana Rejenta, będą za to Piotr Szumowski i Maciej Adamczyk.

Znana jest także data tegorocznej gali Laur Naukowca. Będzie to 22 maja, godzina 19:00, a miejscem uroczystości będzie Lubuski Teatr. Rejestracja na nią ruszy od 1 kwietnia.

Koła naukowe i organizacje studenckie, które chcą się włączyć w organizację Bachanaliów, mogą zgłosić swoje projekty. Mają na to czas do 19 kwietnia.

Parlament Studencki UZ zdradził również, że Bachanalia wydłużą sie do 26 maja. Do tego dnia potrwa bowiem Tancbuda Challenge, która zostanie włączona w program uczelnianej imprezy. Przed studentami zatem prawie tydzień zabawy, bo Dni Kultury Studenckiej rozpoczną się 20 maja.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: