UCZELNIA:

MOST poprowadzi cię przez studia. Startuj już dziś!

Semestr lub rok na innej uczelni w Polsce może być okazją do rozwoju naukowego albo po prostu przygodą. Niezależnie od oczekiwań i motywacji, dobrze skorzystać z tej możliwości. Otwarto właśnie rekrutację do programu mobilności studenckiej MOST.

Z oferty mogą skorzystać studenci i doktoranci. Przed wyjazdem należy przejrzeć oferty uczelni, wybrać jedną z nich i zarejestrować się na stronie most.uka.uw.edu.pl. Potem trzeba przygotować porozumienie w sprawie programu zajęć, które zaakceptują dziekani wydziałów z uczelni macierzystej i przyjmującej.

W trakcie wymiany, w miarę możliwości uczelni, student ma zapewnione miejsce w akademiku. Zachowuje również prawo do przyznanych stypendiów. Nadal będzie je wypłacać macierzysta uczelnia. Na zakończenie uczestnik otrzyma certyfikat, który poświadcza udział w programie mobilności studenckiej. Istnieje również możliwość przedłużenia pobytu poza macierzystą uczelnią.

Rekrutacja do MOST-u na semestr letni w roku akademickim 2017/2018 zakończy się 30 listopada. W programie uczestniczy ok. 30 polskich uczelni. Więcej informacji na stronie Działu Kształcenia Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00