UCZELNIA:

Miłośnicy programowania w sześciu odsłonach. Zbliża się Global Day of Codreatreat

Rozwiązać proste, ale nie trywialne zadanie na sześć sposobów? Spróbują tego miłośnicy i pasjonaci programowania. Szansą będzie Gra w Życie Conwaya.

Global Day of Coderetreat odbywa się na całym świecie i tego samego dnia fani programowania z Chin, Polski, czy też Ameryki spróbują rozwiązać jedno zadanie na wiele sposobów. Całe wydarzenie organizuje firma GlobalLogic. Wydawałoby się, że zadanie, które zostanie rozesłane wszystkim musi być trudne – okazuje się, że niekoniecznie, ponieważ jego prostota pozwala na wykorzystanie wielu metod.

Paweł Żalejko

Programistyczny dzień zostanie podzielony na 6 sesji, każda po 45 minut. Będą one przeplatane przerwami, zmianami par oraz dyskusjami na temat rozwiązań i wszelkimi spostrzeżeniami. Przypomnijmy, że zadanie związane jest z Grą w Życie Conwaya, czyli ewoluowaniem struktur.

Paweł Żalejko

Więcej o warsztatach możecie dowiedzieć się z całej audycji Godzina Rektorska, w której gośćmi Mateusza Kasperczyka byli: Aleksandra Sołtysik i Paweł Żalejko.

Global Day of Coderetreat w Zielonej Górze odbędzie się w sobotę 22 października w godzinach od 8:00 do 17:00, na Wydziale Fizyki i Astronomii w sali 106 budynku A-29.

Organizatorzy proszą o to, aby wszyscy przynieśli swoje laptopy.

global-day-of-codreatreat

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: