UCZELNIA:

Marzec – sezon na zapełnienie sal wykładowych. Wkrótce rekrutacja na letni semestr studiów

Jedni już zmagają się z sesją, a inni dopiero myślą o tym, by wejść w skórę studenta. Niedługo będzie to możliwe na Uniwersytecie Zielonogórskim, rozpoczyna się bowiem rekrutacja na semestr letni. Nabór dotyczy jednak wybranych kierunków, a przeważają te ścisłe i techniczne.

Rekrutacja będzie prowadzona tylko na stacjonarne i niestacjonarne studia II stopnia. Proponowane kierunki studiów dziennych to m.in. architektura, inżynieria danych i informatyka, a wśród kierunków zaocznych znajdziemy architekturę krajobrazu, budownictwo oraz inżynierię biomedyczną.

Podobnie jak przy czerwcowej rekrutacji, przyszli studenci są zobowiązani złożyć osobiście lub dostarczyć pocztą wymagane dokumenty, takie jak wydrukowany wniosek o przyjęcie na studia, kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia, kopia dowodu osobistego, a na niektórych kierunkach również portfolio kandydata.

Rekrutacja na letni semestr studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim rozpocznie się 13 lutego. Szczegółowy kalendarz rekrutacji, lista dokumentów i informatory o kierunkach znajdują się na stronie rekrutacja.uz.zgora.pl.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X