UCZELNIA:

Logistyka jest ważna. Także wtedy, gdy robi się o niej konferencję!

Transport i magazynowanie towarów, a to wszystko ujęte w naukowe ramy – to zakres działalności Naukowego Koła Logistyki “logUZ”. Od ośmiu lat studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego z kierunku logistyka aktywnie poszerzają wiedzę o tej dziedzinie, a w dodatku są za to doceniani.

Hubert Gliński dołączył do koła rok temu. Ma już na koncie artykuły naukowe i wystąpienia na konferencjach, również o zasięgu międzynarodowym.

Co ciekawe, w ostatnim czasie na kierunku, który studiuje, pojawiło się więcej studentek.

Aktualnie do koła należy 15 studentów. Głównie są to studenci logistyki. Na kierunku obecnie jest więcej kobiet. W kole jest chyba pół na pół.Hubert Gliński, Naukowe Koło Logistyki 'logUZ'

Hubert jest również stypendystą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Za swoją aktywność naukową otrzymał 15 tysięcy złotych, podobnie jak jego przyjaciele – Anna Sokalska i Łukasz Śliwiński.

Członkowie koła “logUZ” nie spoczywają na laurach. Trwają przygotowania do III Zielonogórskich Dni Logistyki. Wydarzenie będzie spotkaniem międzynarodowym. Udział w konferencji jest płatny, jednak będzie darmowy dla osoby, która wygra w konkursie na najlepszą pracę dyplomową z zakresu logistyki.

Prace będzie oceniać pan magister Kurowski. Konkurs odbędzie się pod koniec marca. Na razie nagrodą jest bezpłatny udział w Zielonogórskich Dni Logistyki, ale później odbędzie się kolejny konkurs, gdzie będą już nagrody rzeczowe.Hubert Gliński

III Zielonogórskie Dni Logistyki odbędą się 9 i 10 maja. Informacje o nich można sprawdzić na stronie nkl-konferencja.cba.pl.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: