UCZELNIA:

Legendarna impreza coraz bliżej! W lutym kolejna Gala Inżynierów

Pod koniec ubiegłego roku na Uniwersytecie Zielonogórskim zawisły plakaty z hasłem „Inżynierze! Jesteś legendą. Legend nie może zabraknąć!”. Nawiązywało ono do jednej z najpopularniejszych uczelnianych imprez – Gali Inżynierów. Faktycznie jest to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Gala Inżynierów to święto studentów, absolwentów oraz pracowników Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Celem jest integracja środowiska branżowego, w tym pierwszych roczników studiów inżynierskich na uczelni.

To będzie dla nich też super okazja, żeby bliżej, z trochę innej strony poznać swoich wykładowców, z którymi przeżyją najbliższe lata na uczelni. No i przewidziane są dla nich takie delikatne okociny, żeby zapoznali się, jak to jest na tym naszym UZecie.Olena Świżewska, współorganizatorka Gali Inżynierów

Organizatorzy imprezy – Wydziałowe Koło Naukowe „Skamieniali” – przewidzieli takie atrakcje, jak pokaz taneczny i loteria fantowa.

Bilety na Galę Inżynierów będzie można nabyć jeszcze jutro, 31 stycznia między 11:00 a 13:00 w budynku A-8 przy ulicy prof. Szafrana 1. Sama impreza odbędzie się natomiast 23 lutego o 19:00 w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Zobacz więcej
Back to top button
X