HOTUCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Kolejna “Noc Biologów” już w piątek! [WIDEO]

Trwają przygotowania do 11 edycji “Nocy Biologów”. Bo ta już w najbliższy piątek. W Zielonej Górze do udziału w imprezie o charakterze popularno – naukowym zaprasza Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze.

I choć nazwa wskazuje na noc, to ciekawe warsztaty i wykłady będą się odbywały już od godziny 10. Ze względu na pandemię Uniwersytet Zielonogórski zdecydował się jednak wyłącznie na formę online. Mówi Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Paradoksalnie można jednak powiedzieć, że pozwoli to na uczestnictwo większej liczby osób. Bo zalogować będzie się mógł każdy. A sale akademickie to jednak swego rodzaju ograniczenie przestrzenne. Zapraszam, bo program jest bardzo atrakcyjny. 

Harmonogram wydarzeń oraz linki można znaleźć na stronie Wydziału Nauk Biologicznych UZ. A kto może wziąć udział w “Nocy Biologów”?

Uczestniczyć mogą wszyscy. Choć oczywiście wydarzenie jest dostosowane do różnych kategorii wiekowych. Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe. 

Dodajmy, że “Noc Biologów” jest inicjatywą ogólnopolską. Tylko w tym roku bierze w niej udział 35 ośrodków akademickich z całego kraju.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: