UCZELNIA:

Jak na przykładzie wojny nauczyć się organizacji? Pomoże w tym AEGEE i stowarzyszenie IPMA Polska

Studenci AEGEE jak zwykle nie zwalniają tempa. Sprzątanie kampusu, współorganizacja Targów Pracy, czy też szkolenia z zarządzania projektami to tylko kilka z propozycji, jakie mają do zaoferowania studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Jedną z nich jest IPMA – DAY . To okazja do tego, by na konkretnym przykładzie dowiedzieć się, w jaki sposób efektywnie zorganizować projekt. W tym roku w tle będą militaria i zarządzanie obozem wojennym starożytnego Rzymu.

Organizujemy to razem ze stowarzyszeniem IPMA Polska, a także Kołem Naukowym Tworzenia i Zarządzania Projektami. Jest to okazja, by nauczyć się właśnie zarządzania projektem. Najpierw będzie wykład pań z Uniwersytetu Szczecińskiego. Potem nabytą wiedzę studenci będą mogli sprawdzić w praktyce. Wówczas będzie miał miejsce warsztat, a jego temat to “Twierdza Rzym”. Dowiemy się jak rzymianie zarządzali obozem wojennym. Wojna to duży projekt. Na tym konkretnym przykładzie będzie się uczyli jak organizować inne rzeczy.Konrad Sitarski, prezydent AEGEE Zielona Góra

Całość odbędzie się w piątek, 22 marca na Campusie A w budynku A-29 w sali nr 115 od godziny 10. Wydarzenie skierowane jest do każdego studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego, ale nie wszyscy otrzymają stosowny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Niestety IPMA jest skierowana do studentów ekonomii i zarządzania, więc ograniczona jest do jednego wydziału. Każdy może wziąć udział, jednak tylko wspomniani będą mogli przystąpić do certyfikatu, że pozyskali wiedzę dot. zarządzania projektami. Będzie on przeprowadzany w październiku. Konrad Sitarski, prezydent AEGEE Zielona Góra

A więcej na temat szkolenia IPMA – DAY, a także bieżącej działalności AEGEE Zielona Góra w całej rozmowie z przewodniczącym organizacji Konradem Sitarskim, która poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: