UCZELNIA:

IX Gala Inżynierów za nami! Studenci i absolwenci zadowoleni i czekają na kolejne edycje

IX edycja Gali Inżynierów przeminęła szybciej niż sesja. Na miejscu zebrali się studenci, absolwenci oraz wykładowcy, aby wspólnie przeżyć tradycyjną już imprezę Wydziału Budownictwa, Inżynierii i Architektury Środowiska.

Organizatorem wydarzenia jest koło naukowe Skamieniali, które pod wieloletnią opieką profesor Urszuli Kołodziejczyk, inicjatorki balu, dba o to, aby każdy student związany z wydziałem i branżą mógł pobawić się jeszcze za czasu trwania karnawału. Na wydarzeniu pojawił się nasz reporter– Dominik Sękowski, który nieco podpytał gości, jak podoba im się impreza i inicjatywa.

– Będzie po co przyjeżdżać do Zielonej Góry mimo, że już skończyliśmy studia.

– Wczoraj ukończyłam budownictwo z tytułem inżyniera. I to nas skłoniło, że zasłużyliśmy i będziemy świętować.

– Studiuję budownictwo 5 rok już, a jestem tu po raz 3 i ogólnie bardzo mi się podobało, dlatego wróciłam.

– Ważne, że ludzie się tutaj spotykają, jesteśmy wszyscy razem, znamy się nie od dziś, spędzamy ze sobą dużo czasu na uczelni. Więc fajnie się spotkać, po prostu trochę po zajęciach no i zabawić, bo często można powiedzieć, że te imprezy, które się odbywają podczas studiów, mają taki trochę inny wymiar, nie wszyscy się wtedy spotykają, różne środowiska. Więc fajnie, że wszystkich tutaj skupiamy i łączymy się przy wspólnej zabawie.

Zdjęć z balu możecie spodziewać się na stronie Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz facebookowych profilach wydarzenia i wydziału. A poniżej znajdziecie dłuższe wypowiedzi obecnych na balu studentów i absolwentów.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: