UCZELNIA:

Godzina Rektorska powróciła i to ze stażami oraz praktykami

Pierwszy powakacyjny odcinek przeznaczyliśmy na uroczystą inaugurację roku akademickiego oraz MB Pneumatykę z Sulechowa, która otwiera drzwi przed studentami Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Po wakacyjnej przerwie na antenę Akademickiego Radia Index powróciła audycja Godzina Rektorska, w której mówimy o sprawach bezpośrednio dotyczących studentów. Tym razem gościem Mateusza Kasperczyka była Małgorzata Bieniaszewska właścicielka MB Pneumatyka Sulechów. Opowiedziała ona o praktykach i stażach, które realizowane są w jej firmie oraz perspektywach rozwoju dla studentów i absolwentów. Zacznijmy od najważniejszego, czyli tego, kogo poszukuje firma do współpracy.

Małgorzata Bieniaszewska

Tutaj nie będzie parzenia kawy i kserowania dokumentów. Właścicielka zaznaczyła, że plan praktyk przygotowany jest tak, aby student mógł się czegoś nauczyć i w przyszłości pracować w firmie, mając podstawowe umiejętności.

Małgorzata Bieniaszewska

Poniżej znajdziecie zapis całej audycji. Godzina Rektorska emitowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 12:00.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: