AZS:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Futsaliści z przymusową przerwą

Miał być pracowity styczeń, a póki co grania nie będzie. Futsaliści Eko-Polu AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego nie zagrają w najbliższym czasie ani w rozgrywkach Pucharu Polski, ani w lubuskiej II lidze futsalu.

Jedne i drugie zmagania zostały zawieszone na czas tzw. narodowej kwarantanny do 17 stycznia. Szczegóły zna Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

31 grudnia otrzymaliśmy pismo z PZPN-u z informacją o odwołaniu meczu I rundy Pucharu Polski w futsalu. Mieliśmy się zmierzyć z I-ligową drużyną z Tychów. Nowego terminu jeszcze nie znamy. Tego samego dnia otrzymaliśmy pismo z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej o zawieszeniu rozgrywek II ligi do 17 stycznia. Planowaliśmy w pierwszym tygodniu stycznia grać z Mundialem Żary i Pogonią Świebodzin. Będziemy starali się porozumieć się z tymi drużynami i szybko nadrobić zaległości po 17 stycznia.

Przypomnijmy, w lubuskiej II lidze futsalu oprócz akademików, Mundialu Żary i Pogoni Świebodzin występuje jeszcze ASPIS Gubin, który w pierwszej kolejce, przed świętami, niespodziewanie wygrał z AZS-em.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: