AZS:UCZELNIA:

Finał AMP w futsalu: Medal jest, ale czemu nie było karnego?!

Brązowy medal zapewnili już sobie futsaliści UZ w kategorii uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które od poniedziałku odbywają się w Poznaniu.

Wstęp na podium podopieczni Macieja Dudka wywalczyli wczoraj, pokonując 6:0 Uniwersytet Łódzki. Wcześniej nie brakowało kontrowersji w meczu z Uniwersytetem Przyrodniczym Wrocław. Mecz zakończył się remisem 3:3, ale w końcówce zielonogórzanie powinni wykonywać rzut karny. Remis sprawił, że UZ zajął trzecie miejsce w grupie i zamknął sobie drogę do medali w kategorii open. O wczorajszych meczach mówi Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

W drugim meczu wygrywamy z UŁ 6:0 i tym samym zdobywamy brązowy medal w kategorii uniwersytetów. Bardzo się cieszymy, ponieważ obsada uniwersytetów była bardzo mocna. Cieszymy się tym bardziej, że po takim emocjonującym meczu w grupie, gdzie sędziowie podjęli niekorzystną dla nas decyzję, przyszli i przeprosili nas, ale my podnieśliśmy się mentalnie i dwie godziny później zagrali fantastycznie, zdominowali reprezentację Uniwersytetu Łódzkiego. Tym samym możemy się cieszyć z brązowych medali.

Dziś zielonogórzan czeka jeszcze spotkanie o dziewiąte miejsce w open. O 12:00 przeciwnikiem będzie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: