UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Elastyczny czas pracy tak wygodny, jak eobuwie.pl

Podczas Targów Pracy prezentuje się wiele firm, które podbijają internetowe sprzedaże, ale nie obejrzymy się w ich sklepowej witrynie. Podobnie jest z firmą eobuwie.pl.

W życiu studenckim liczy się przede wszystkim elastyczny czas pracy, który pozwoli na połączenie studiowania dziennego z zarabianiem i rozwijaniem życia zawodowego. To jednocześnie możliwość zyskania wiedzy i praktyki. Eobuwie.pl dba o to, aby studenci mogli połączyć jedno i drugie oraz rozwijać swoje umiejętności sprzedaży, marketingu, czy też logistyki.

– Zapraszamy na staże, praktyki studenckie, ale również do pracy, czy to wakacyjnej, czy w trakcie roku akademickiego. Oferujemy elastyczny czas pracy, czyli można u nas pogodzić studiowanie z pracą. Studenci najczęściej pracują u nas w działach związanych z logistyką, ale także w obsłudze klienta, czy marketingu – mówiła Monika Korman z eobuwie.pl.

Studia i pracę można pogodzić. Jeżeli zastanawiacie się, czy aplikować do eobuwie.pl posłuchajcie do kogo kierowana jest oferta.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: