UCZELNIA:

Druga rekrutacja na uniwersytet: gdzie składać papiery?

Ponad 40 kierunków oferuje Uniwersytet Zielonogórski w ramach drugiej rekrutacji na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na administracji, dziennikarstwie, mechanice i budowie maszyn czy politologii. Elektroniczna rejestracja kandydatów potrwa do 14 września.

Nabór obejmuje studia stacjonarne I stopnia, czyli licencjackie i jednolite studia magisterskie.

Wybór jest właściwie ogromny, bo na dziś uruchomiono drugą rekrutację na 46 kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia i na trzech kierunkach studiów jednolitych magisterskich. A ponieważ proces rekrutacyjny cały czas jeszcze trwa, należy sprawdzać na stronie internetowej, czy ta lista nie jest jeszcze dłuższa.

Uczelnia będzie przyjmować dokumenty od kandydatów w taki sam sposób, jak w pierwszym naborze. Można je wysyłać tradycyjną pocztą albo elektronicznie.

Wyłącznie skany dokumentów – dopiero później, kiedy będzie to możliwe, będziemy przyjmować oryginały dokumentów. Wszystko to oczywiście w związku z pandemią, żeby zapewnić bezpieczeństwo nie tylko kandydatom na studia, ale również naszym pracownikom.

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia na studia będą musiały złożyć dokumenty w terminie od 17 do 22 września. Dla kandydatów, którzy będą zdawać poprawkową maturę, zostanie uruchomiony trzeci nabór – rejestracja elektroniczna ruszy 28 września.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: