AZS:UCZELNIA:

Do trzech razy sztuka? AZS gra z Ikarem. Transmisja u nas!

W sobotę o pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach II ligi powalczą siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy zmierzą się z Ikarem Legnica.

Podopieczni Roberta Sokala w dwóch meczach nie ugrali jeszcze nawet seta. Przegrali u siebie z Olavią Oława i przed tygodniem w Miliczu z MUKS-em.

Czas na przełamanie? Rywal ma już na koncie zwycięstwo. Ikar ostatnio pokonał Bielawiankę Bielawa 3:1. Przed sezonem, w turnieju memoriałowym w Nowej Soli zielonogórzanie sparingowo wygrali z legniczanami 2:1.

O sytuacji w zespole siatkarzy mówi Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

Ja tutaj z ogromnym zaufaniem podchodzę do pracy trenerów. U siatkarzy mamy nowy sztab – Robert Sokal i Robert Bitner. Widzę ich ogromne zaangażowanie w pracę. Rotacja w sekcji siatkarzy była bardzo, bardzo duża. Ze spokojem obserwuję pracę i zobaczymy, jaki będzie rozwój sytuacji Informacje, jakie do mnie docierają są takie, że zespół gra coraz lepiej. Jeszcze to się nie przekłada na punkty, ale miejmy nadzieję, że już w najbliższym meczu, który Radio Index będzie transmitować, będziemy tego świadkiem.

Potwierdzamy, transmisja na naszej antenie jutro o 15:00. Dodajmy, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności. To decyzja podjęte już wcześniej przez władze Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: