UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

C, C++, Java – dla jednych to czarna magia, dla innych przyszłość. To drugie na pewno dla ADB

Podczas 15. Edycji Targów Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim nie mogło zabraknąć firmy ADB, która od wielu lat współpracuje z naszą uczelnią. Dla studentów przygotowała praktyki, staże i pracę.

Firma ADB to jedna z przodujących marek z zakresu projektowania, produkowania i wdrażania rozwiązań do dystrybucji Pay-tv i usług sieci multimedialnych. Dlatego też wszyscy, którzy znają i rozumieją języki C, C++ i Javę oraz porozumiewają się w języku angielskim – mogą spróbować swoich sił.

– Przygotowaliśmy, jak zawsze oferty – praktyk, staży i pracy. Szukamy programistów, osoby znające C, C++, Javę i oczywiście język angielski. Szukamy również testerów, czyli jeżeli ktoś nie czuje się dobrze w programowaniu, ale jednak interesuje się technologią vel techniką i ten angielski u niego też tak całkiem nie kuleje – również zapraszamy na nasze testy, do zmierzenia się z nimi. Nie ma tak łatwo. Praktyki są płatne, dobrze za nie płacimy – 3 tysiące miesięcznie, brutto. Zatem wybieramy najlepszych, wybieramy osoby które umieją jednak programować vel znają ten angielski – mówiła Izabela Ryba z ADB.

O sposobie zapisywania się na testy usłyszycie w dłuższej wypowiedzi Izabeli Ryby.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: