UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Bachanalia nie mogą odbyć się bez śmiechu: Syrek-Dąbrowski, Rejent i Fiedorczuk

Bachanalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Zielonej Górze to nie tylko dni zabawy, grillowania i koncertów, ale również wiele imprez towarzyszących. Do nich będzie należał bachanaliowy stand-up.

Na scenie wystąpi trzech znanych mężczyzn, których niejednokrotnie mogliśmy oglądać w telewizji oraz niektórych na zielonogórskich scenach. Będą to: Antoni Syrek-Dąbrowski, czyli ten rudy po szpitalnych przejściach, Sebastian Rejent, czyli ten młody – nie młody, który wzbudza poczucie opiekuńczości, a chyba niekoniecznie o to mu chodzi oraz Wojtek Fiedorczuk – ten, co nie gada po angielsku, mówi do Armeńczyków i jednocześnie nie przeszkadza mu gadanie do pustej sali.

Organizatorzy wydarzenia tak zapowiadają ten sceniczny mix – Są prześmiewczy, czasem absurdalni, ale inteligentni, ich monologi wykraczają po za wszelkie granice tabu, ale jednocześnie często skłaniają do przemyśleń. Dotykają tematów tak codziennych i prozaicznych, że aż pomijanych. Jeden z nich to improwizator, komik, scenarzysta i aktor, drugi to komik… i w sumie to tyle, trzeci z kolei to pół łysy człowiek, którego możecie znać z mówienia tego, czego prawie nie da się zrozumieć, albo z reklam popularnej osiedlowej sieciówki.

Bachanaliowy stand-up odbędzie się 30 maja w auli UZ przy ulicy Podgórnej o godzinie 20:00. Bilety dostępne są na stronie uzeciak.abilet.pl w cenie 5 zł dla studentów, 20 zł dla pozostałych.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: