UCZELNIA:

Bachanalia – dzień drugi! [PROGRAM]

Gdzie się pobawicie? W co pogracie? A gdzie się pośmiejecie? Poniżej bachanaliowe imprezy, przewidziane na wtorek, 30 maja.

11:00 III mecz pływacki – Zielona Góra vs Gorzów Wielopolski – Drużynowe zawody pływackie między akademickimi reprezentacjami Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego! W ubiegłym roku minimalnie lepsi okazali się być goście z północy województwa, w tym roku nasi reprezentanci będą chcieli te zawody na pewno wygrać! Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Organizator: AZS; miejsce: Basen Novita, ul. Wyspiańskiego

13:00 IV UZ Aqua Show –  Aquafitness dla każdego! Impreza przeznaczona max. dla 72 osób!

Organizator: AZS; miejsce: Basen Novita, ul. Wyspiańskiego

15:00 Bachanaliowy Turniej Piłki Nożnej – Wydziałowy turniej piłkarski dla studentów UZ! Zespoły tworzą zawodnicy studiujący wyłącznie na jednym wydziale. Przewidziana liczba drużyn – 10!

Organizator: AZS; miejsce: Stadion UZ, ul. Wyspiańskiego

15:00 Zmagania Akademików – W tym roku zgodnie z tematem przewodnim Bachanaliów, Zmagania Akademików odbędą się w stylu GWIEZDNYCH WOJEN!

Organizator: AEGEE Zielona Góra; miejsce: Boisko przy DS. Ziemowit

16:00 Studencki Festiwal Sportów Siłowych – Nowość w kalendarzu Bachanaliowym! Wielobój sprawności motorycznej – na zawody składa się kilka konkurencji! Sprawdź się!

Organizator: AZS; miejsce: Stadion UZ, ul. Wyspiańskiego

16:30 Bachanaliowy Turniej Tenisa Stołowego

Organizator: AZS; miejsce: Sala przy DS. Ziemowit

17:00 V Mistrzostwa Zielonej Góry we Flanki – Kolejna edycja Mistrzostw we Flanki! Najbardziej popularna w świecie studenckim gra towarzyska rozgrywana na świeżym powietrzu!

Organizator: Federacja Flanki Zielona Góra; miejsce: Boisko przy DS. Ziemowit

20:00 Bachanaliowy Stand Up – Są prześmiewczy, czasem absurdalni, ale inteligentni, ich monologi wykraczają po za wszelkie granice tabu, ale jednocześnie często skłaniają do przemyśleń. Dotykają tematów tak codziennych i prozaicznych, że aż pomijanych. Jeden z nich to improwizator, komik, scenarzysta i aktor, drugi to komik… i w sumie to tyle, trzeci z kolei to pół łysy człowiek, którego możecie znać z mówienia tego, czego prawie nie da się zrozumieć, albo z reklam popularnej osiedlowej sieciówki ???? O kim mowa? Oczywiście o przedstawicielach najlepszej w Polsce grupy komików Stand-up Polska Bachanalia zawsze dają Wam to co najlepsze. Nie mogło zatem zabraknąć na nich tych nazwisk: – Antoni Syrek-Dąbrowski – Sebastian Rejent – Wojtek Fiedorczuk.

miejsce: AULA UZ, ul. Podgórna

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: