ROZMOWA NA 96 FM:

Z Zielonej Góry zniknęła Informacja Turystyczna

Ma być krócej i bardziej międzynarodowo. Już nie Polsko-Niemieckie Centrum Informacji Turystycznej, a Visit Zielona Góra – tak nazywa się informator turystyczny w naszym mieście.

O zmianach mówił w Radiu Index Hubert Małyszczyk, kierownik Visit Zielona Góra – Ze starą nazwą nawet pracownicy mieli problem, a co dopiero turyści – przyznał w Rozmowie na 96 FM.

Ta zmiana na Visit Zielona Góra jest bardzo istotna. Będziemy prowadzić trzy informacje turystyczne, powstaje taka struktura. Tamta nazwa była ciężka do zapamiętania. Śmiałem się, jak pracownik po miesiącu pracy wciąż popełniał błąd, to co dopiero ludzie z zewnątrz.Hubert Małyszczyk, kierownik Visit Zielona Góra

Zmiany nie tylko w nazwie, ale także w siedzibie. Do Ratusza i Palmiarni dojdzie kolejna – w Zatoniu.

Zatonie ulega znacznemu przeobrażeniu. Przepięknie położone są alejki w parku, oranżeria jest już troszeczkę odsłonięta. Tam ma być kawiarnia. Powstały też dwa nowe budynki. Jeden to gospodarczy, a w drugim my będziemy. Kiedy? Jeszcze troszkę pracy trzeba tam włożyć.Hubert Małyszczyk, kierownik Visit Zielona Góra

Realnym terminem jest lato przyszłego roku. Cała Rozmowa na 96 FM z Hubertem Małyszczykiem do zobaczenia na portalu wZielonej.pl i na Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: