ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

W pierwszy weekend czerwca lepiej się sklonować! Atrakcja na atrakcji!

Festyn Lotniczy w Przylepie, Festiwal Talentów im. Anny German i Tancbuda Challenge – początek czerwca w Zielonej Górze zapowiada się imponująco.

Rozrywki będzie tyle, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Tancbuda Challenge, to zawody taneczne, hip hop i breakdance w jednym. Areną zmagań będzie hala Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana.

Dla pasjonatów mamy całe dwa dnia tańca. Jeżeli ktoś ma twardą pupę i dużą odporność, to może przyjść do nas na cały turniej, który trwa 10 godzin w sobotę i 11 godzin w niedzielę, a to już jest dla wytrwałych. Dla osób, które chciałyby zobaczyć najwyższy poziom tańca i dobrze się pobawić, to zapraszamy na galę finałową, która w niedzielę, 3 czerwca w godz. 18:00-21:00.Filip Czeszyk, Studio Tańca Spoko Family

1000 uczestniczek i uczestników – ta liczba sprawia, że to jedna z największych imprez tańca ulicznego w Polsce. Przed rokiem Tancbuda odbyła się po raz pierwszy. Sukces premierowej edycji sprawił, że niemal od razu zaczęto pracować na kolejną odsłoną Tancbuda Challenge. Filip Czeszyk zajmuje się warstwą hip-hopową, a odpowiedzialnym za breakdance jest Radosław Blonkowski.

Dzięki temu, że z Filipem jest na dwóch organizatorów plus cały sztab osób, to będę miał możliwość wskoczyć w rolę konferansjera. Poprowadzę tę imprezę, ja się najeździłem po takich imprezach, to będze jubileuszowa, 200-setna impreza, którą poprowadzę.Radosław Blonkowski, B-boy, MC, beatboxer, freestylowiec

Impreza 2 i 3 czerwca w hali UZ. Więcej informacji na Facebooku, a ponadto w całych rozmowach z Filipem Czeszykiem i Radkiem Blonkowskim.

Filip Czeszyk

Radosław Blonkowski

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: