ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Tłumy na placu przed filharmonią. Melomanów wśród zielonogórzan nie brakuje

Do poprawki nagłośnienie, ale frekwencja pokazała, że koncerty promenadowe na zrewitalizowanym placu przed Filharmonią Zielonogórską będą cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

W piątkowy wieczór, muzyki polskiej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej zielonogórskich filharmoników pod batutą prof. Czesława Grabowskiego wysłuchały tłumy zielonogórzan. Niektórzy przystanęli na chwilę, inni na nieco dłużej, ale frekwencja pokazała, że letnia scena na Placu Powstańców Wielkopolskich była strzałem w dziesiątkę.

Z podziwem patrzyłem na tych ludzi. Słyszałem też uwagi z nagłośnieniem w stronę kościoła. To rzeczy do poprawienia, ale sam fakt, że każdy mógł przyjść, bo to impreza niebiletowana jest świetny. Była masa ludzi, a to nie musi być ta wybredna publiczność, która kupuje karnety i chodzi regularnie do filharmonii.Andrzej Bocheński, wiceprzewodniczący Rady Miasta

Kolejna okazja do wysłuchania zielonogórskich filharmoników już w ten czwartek, 30 sierpnia. O 19:00 rozpocznie się uroczysty koncert symfoniczny z okazji odsłonięcia pomnika św. Urbana i otwarcia placu.

Cała Rozmowa na 96 FM z radnym Andrzejem Bocheńskim z Zielonej Razem poniżej.

Rozmowa na 96 FM 27-08

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: