ROZMOWA NA 96 FM:

Smartfon czy tablet nie załatwi sprawy. Dziecko potrzebuje rodzica

– To nie wina dzieci, że nie potrafią czegoś zrobić, to jest wina rodziców. Dajemy dziecku smartfon, bo chcemy, żeby się czymś zajęło, a nie poświęcamy mu czasu – mówi Agnieszka Klukowska z Innowacyjnego Klubu Rodzica.

Fundacja organizuje szkolenia i warsztaty po to, by pokazać, jak rodzice mogą ciekawie i aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. W tym miesiącu Innowacyjny Klub Rodzica organizuje bezpłatne spotkania pod nazwą: Aktywny Tata, Aktywna Mama.

Będzie pierwsza pomoc, jak udzielać pomocy dzieciom przy zakrztuszeniach, przy zadławieniach, małym, rocznym dzieciom w domu. Warsztaty o potrzebach dziecka i potrzebach rodziców poprowadzą psychologowie. Będzie też o tym, jak karać i nagradzać. Nie tak, jak kiedyś, twarda ręka ojca, tylko, jak rozmawiać z naszymi dziećmi.Agnieszka Klukowska, Innowacyjny Klub Rodzica

Będzie też o zdrowym odżywianiu i o dialogu rodzinnym. Ponadto ważne informacje dla rodziców, jak np. połączyć pracę zawodową z wychowaniem dzieci.

To się naprawdę da! Będziemy mieć ciekawych gości, którzy pokażą, jak pracę zawodową połączyć z 3-4 dzieci, mieć fajne pomysły i jeszcze zrobić z tego niezły biznes. Będzie też o rozwoju osobistym, czyli być rodzicem, a jednocześnie, jak pozostać sobą, mając dzieci.Agnieszka Klukowska, Innowacyjny Klub Rodzica

Rekrutacja prowadzona jest na Facebooku Innowacyjny Klub Rodzica. Warsztaty w ramach „ATAM” przewidziane są dla rodziców, których dzieci nie ukończyły jeszcze 3. roku życia. Pierwsze zajęcia zaplanowano 11 czerwca.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: