ROZMOWA NA 96 FM:

W. Sługocki: rząd PiS skupia się na historycznym patetyzmie, a nie gospodarce Polski

Pod znakiem apelu prezydenta Zielonej Góry do parlamentarzystów i przedwczorajszego spotkania z Adamem Michnikiem upłynęła rozmowa Tomasza Misiaka z Waldemarem Sługockim. Nawiązano w niej do realizacji polityki gospodarczej w rządzie.

Po manifestacji związkowców w mieście prezydent Janusz Kubicki wystosował pismo z prośbą o uwzględnienie w budżecie państwa większych potrzeb finansowych samorządów. Senator PO zwrócił uwagę, że to nie jedyny problem w zarządzaniu budżetem przez rząd. Opowiedział o tym na przykładzie inwestycji w drogi.

Waldemar Sługocki

Poruszony został też temat spotkania z Adamem Michnikiem w ramach Klubu Obywatelskiego. W sobotę w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego zjawiło się 400 osób. Nie obyło się bez protestów, podobnie jak przed niedawnym spotkaniem z Lechem Wałęsą. Dla Waldemara Sługockiego zachowanie ugrupowań nacjonalistycznych było niezrozumiałe.

Waldemar Sługocki

Całość wywiadu z senatorem Waldemarem Sługockim, w którym poruszono również temat wizyty ministra obrony narodowej w Świebodzinie, jest dostępna poniżej.

Rozmowa na 96 FM – senator Waldemar Sługocki

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: