ROZMOWA NA 96 FM:

Projekcje filmowe, koncerty, warsztaty. Rusza Quest Europe

Międzynarodowy Festiwal Kina Autorskiego Quest Europe startuje już po raz czternasty. Jakie atrakcje czekają na uczestników w tym roku? O tym w Rozmowie na 96 FM mówiła Marzena Więcek, dyrektor festiwalu.

Jednym z gości będzie aktorka Dorota Stalińska, która Quest Europe odwiedza tradycyjnie, co roku.

Świetna, skromna osoba z olbrzymim dorobkiem, nie tylko kinowym. Zdążyła się z nami zaprzyjaźnić.Marzena Więcek, dyrektor Quest Europe

Quest Europe będzie gościć w różnych miejscach Zielonej Góry i nie tylko. Sierpniowe czwartki z kinem krótkometrażowym będą odbywać się w Jazz Kinie. „Komediowo nad Rzeką” będzie w każdy sierpniowy piątek w Cigacicach.

W czwartki sierpniowe będziemy pokazywać krótkometrażowe filmy polskie ze świetną obsadą. W najbliższy czwartek będzie zaprezentowany film, w którym główne role grają Agata Buzek i Jerzy Radziwiłowicz. W Przystań Tu w Cigacicach w każdy piątek. Poza tym koncerty, najbliższy w piątek w Hydrozagadce. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolne.Marzena Więcek, dyrektor Quest Europe

Na czas trwania festiwalu w Palmiarni będzie zaprezentowana wystawa fotografii przygotowana przez absolwentów Lubuskiej Szkoły Fotografii. W programie także warsztaty filmowe i fotograficzne. Więcej w całej Rozmowie na 96 FM z Marzeną Więcek poniżej.

Rozmowa na 96 FM 01-08

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: