ROZMOWA NA 96 FM:

Pójdziesz na tańce, dostaniesz pracę? Na Tancbuda Challenge tak!

W zeszłym roku była hitem i została okrzyknięta najlepszą taneczną imprezą w Polsce, więc w tym roku odbędzie się druga edycja. Tancbuda Challenge już w czerwcu w Zielonej Górze.

W maju ubiegłego roku w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana tańczyło ponad sześciuset tancerzy. Oprócz Polaków przyjechali także goście z Ukrainy i Norwegii. W tym roku organizatorzy spodziewają się 1000 tancerzy, a impreza będzie dwudniowa.

Wiele niespodzianek przygotowujemy, bo kreatywności nam nie brakuje. Jeśli chodzi o sam turniej, to on będzie się odbywał w dwóch kategoriach: break dance i hip-hop. Do tego będzie jeszcze street dance crew – walki jeden na jeden i grupy taneczne, które są związane z tańcem ulicznym.Filip Czeszyk, Studio Tańca Spoko Family

Sporo atrakcji będzie czekać na studentów, którzy biorąc udział w imprezie, mogą opuszczać halę z propozycją odbycia stażu lub pracy.

Niespodzianki związane są z kosztem wejścia na salę, ale też z obecnością fajnych sponsorów, którzy się pojawią. Będzie można zawalczyć o staże, bo sponsorzy będą mieli HR-owe stoiska. To jest ciekawe, że będzie można się zapoznać z ofertami pracy.Filip Czeszyk, Studio Tańca Spoko Family

Sama impreza przyciąga gwiazdy. Do Zielonej Góry przybędzie m.in. Marvin Gofin, choreograf Madonny. Impreza w pierwszy weekend czerwca, 2 i 3 w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana.

Rozmowa na 96 FM 02-02

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: