ROZMOWA NA 96 FM:

Czy piknikowe konsultacje są zasadne? Brodzik odpowiada Bocheńskiemu

Gościem Rozmowy na 96 FM był Radosław Brodzik z Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Stowarzyszenia My Zielonogórzanie, który odniósł się do słów Andrzeja Bocheńskiego wypowiedzianych na antenie Akademickiego Radia Index. 

Przypomnijmy, wiceprzewodniczący Rady Miasta podważył sens konsultacji społecznych w formie festynów. – Dobrze, że radny Bocheński sam nazwał się leśnym dziadkiem i ja już nie muszę tego mówić  – przyznał w rozmowie z Tomaszem Misiakiem Radosław Brodzik.

Radosław Brodzik o komentuje słowa  A. Bocheńskiego

Kolejne warsztaty bottom-up planowane są 11 czerwca na Jędrzychowie. W Rozmowie na 96 FM było nie tylko o polityce. Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać organizuje Bieg Gladiatora. Impreza będzie miała również wymiar charytatywny. Pieniądze zebrane podczas biegu będą przekazane na leczenie byłego akrobaty Rafała Adamczaka, który w Hiszpanii uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego uszkodził rdzeń kręgowy.

Radosław Brodzik o Biegu Gladiatora

Sportowe przygotowania do biegu można prowadzić przez całe wakacje. Impreza odbędzie się dopiero 17 września. Cała Rozmowa na 96 FM z Radosławem Brodzikiem dostępna jest poniżej.

Rozmowa na 96 FM 24-05

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: